Foto: Hosams Abu Meri kopā ar sievu Lindu bauda atpūtu Vecpiebalgā

8 komentāri
Foto: Hosams Abu Meri kopā ar sievu Lindu bauda atpūtu Vecpiebalgā
FACEBOOK

Šī vasara ir kā radīta ceļošanai pa Latviju, un šajās brīvdienās jaukā atpūtā uz Vecpiebalgu – vienu no ainaviski skaistākajiem novadiem – devies bijušais Saeimas deputāts, politiķis, ārsts – gastroenterologs Hosams Abu Meri un viņa sieva TV raidījumu vadītāja Linda Abu Meri.

Hosams Abu Meri atpūtas brauciena laikā sociālajos tīklos publiskojis vairākas fotogrāfijas un atklājis, ka Vecpiebalgā, ko nodēvējis par vienu no saviem mīļākajiem novadiem, ciemojies pēc ilgāka laika.

“Ar sievu pabijām Skalbes muzejā, pie bišu saimniekiem Aivara un Ilonas Radziņiem nobaudījām medus vīnu un citus bišu sastrādātos labumus. Protams, apskatījām Vecpiebalgas leģendārās ūdensrozes.

Dienas izskaņu pavadījām pie Alauksta ezera – ar neiztrūkstoši atsvaidzinošu peldi,” par to, kas jauks redzēts un izbaudīts Vecpiebalgā, atbalstītājiem stāsta Abu Meri.

“Vecpiebalga ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties!” uzsvēris pazīstamais ārsts.

Atgādinām, ka Vecpiebalgas pusē atrodas lauku īpašums, kur laikā, kad Hosams Abu Meri bija precējies ar Lindu Mūrnieci, abi bieži ciemojās. Pēc šķiršanās šajās mājās turpina atpūsties Mūrniece.