Foto: hercogienes Katrīna un Megana šarmē svētku parādē

1 komentārs
Foto: hercogienes Katrīna un Megana šarmē svētku parādē
EPA/LETA

Anglijas karaliene Elizabete II un karaliskā ģimene sestdien, 9. jūnijā, apmeklējuši tradicionālo “Trooping the Colour” jeb “Krāsu maršu”, kas rīkots par godu karalienes oficiālajām dzimšanas dienas svinībām.

Karalienei Elizabetei II 21. aprīlī apritēja 92 gadi, un viņas godināšana turpinās dažādos pasākumos, starp kuriem bijusi arī iespaidīgā militārā parāde un aviošovs, kas plašāk zināmi ar nosaukumu ”Krāsu maršs”.

Svinīgo parādi no Bekingemas pils balkona vēroja ievērojamākie karaliskās ģimenes pārstāvji. Viņu vidū pirmo reizi bija arī karaļnama jaunpienācēja Saseksa hercogiene Megana.

Prinča Harija sieva un Kembridžas hercogiene Katrīna pasākumā izpelnījās nedalītu uzmanību, nodemonstrējot teicamu stila priekšzīmi.

Megana, kura karaļnamam oficiāli pievienojās pirms trīs nedēļām, bija tērpusies elegantā rozā kostīmā ar atsegtiem pleciem. Tikmēr Katrīna bija izvēlējusies gaiši zilu kleitu. Abu lēdiju stilu papildināja elegantas platmales.

Kā norāda ārvalstu mediji, pulcēšanās uz Bekingemas pils balkona bijusi šogad vērienīgākā karaliskās ģimenes publiskā sanākšana kopā, ļaujot piedalīties arī tiem, kuri Svētā Jura kapelas ierobežotās ietilpības dēļ nevarēja būt klāt prinča Harija un Meganas Mārklas kāzās 19. maijā.

1 komentārs