Foto: Gints Valdmanis apstiprina attiecības ar daiļo Jekaterinu

6 komentāri
Foto: Gints Valdmanis apstiprina attiecības ar daiļo Jekaterinu
INSTAGRAM / FACEBOOK

Pēc spekulācijām un pieņēmumiem viens no Latvijas iedvesmojošākajiem vīriešiem – fitnesa treneris Gints Valdmanis – publiski apstiprinājis, ka pēc šķiršanās viņš izveidojis jaunas attiecības.

Pērnā gada aprīlī sociālos tīklos pāršalca satraucoša vēsts – pašmāju slavenākais fitnesa pāris – Juta un Gints Valdmaņi – paziņoja, ka viņu laulībai pienācis gals.

Pēc tam, kad Gints janvāra nogalē vietnes ”Instagram” īsajos stāstos publiskojis kadrus, kuros redzams kopā ar simpātisku tumšmati, tika naski mēļots, ka viņš pēc šķiršanās, visticamāk, uzsācis jaunas attiecības.

Nu Gints faktu, ka viņu un pievilcīgo Jekaterinu vieno romantiskas jūtas, apstiprinājis – viņš sociālajos tīklos norādījis, ka abi ir attiecībās.

Arī Valdmaņa mīļotā sociālajos tīklos nav skopojusies mīlestības apliecinājumiem draugam. Jekaterina savā “Instagram” foto blogā publicējusi bildīti, kurā abi redzami kopā. ”Bezgalīgi varu skatīties uz uguni un tavās acīs,” zīmīgi norādījusi Jekaterina.


Jekaterina Sidorova, tāpat kā Valdmaņa iepriekšējā mīļotā Juta,  ir veselīga un aktīva dzīves veida piekritēja – viņa ir fitnesa trenere un uztura speciāliste. Vietnē ”Instagram” viņa regulāri dalās ar video no treniņiem, kā arī veselīga ēdiena receptēm.

6 komentāri