Foto: gadu starpība mīlai nav šķērslis! Katrīne Sauliete sveic mīļoto Pēteri dzimšanas dienā

Sabiedrības dāma, ”influencere” Katrīne Sauliete turpina sajūsmināties par savu jauno mīlu. Šoreiz skaistule publiskojusi kadrus no mīļotā dzimšanas dienas svinībām. Izrādās, Katrīnes izredzētais ir septiņus gadus jaunāks!

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Alnis

  Alnis

  Ķēpā tik uzvārdu....... jau tajā laikā,esot precēta,pateicoties uzvārdam tika tusēt krējumā..... brucinājās tur ar visiem sonči#a puišeļiem un šķēl#m ,kamēr vīriņš pelnija zvaigznei apenītēm,ko citam novilkt!
 • Kris

  Kris

  Pretīgā Latvijas sīkumainība! Šitadi tipveida rakstiņi velk uz vemšanu ne man vienam drošvien. Atbraucot no saulainajam zemēm tas tik ļoti krīt acīs
 • Dzinca

  Dzinca

  Ko sacīt. Tā nav mīlestība. Smuka sieviete, bet prātā nav tajā vietā kur to vajag. Vienīgi tai vietai vēl der. Ja būtu svaiga tad es saprastu. Tas ilgi nebūs.
 • čotka

  čotka

  Vai brīvu , smuku meiteņu trūkst ? Kam jaunam džekam šķirtenes ar bērniem vajadzīgas ?
 • Aina

  Aina

  Manuprāt, brīnišķīgi. Kāpēc jābūt obligāti otrādi. Jauks pāris. Malači.
 • Vecmámińa
 • Samts

  Samts

  Vēl viena skulme,mūrniece, tiešām tik ļoti trūkst sabiedrības uzmanības, jā vēl daneviču aizmirsu, kat kas traks, ne dienas par šīm nelaimīgajām. Laimīgi cilvēki nelielīsies un neplātīsies ar attiecībām, kurām nav nākotnes. Riebjas lasūt ziņas, vuens un tas pats. Vecenes ar diviem lieliem bērniem nogrābj uz laiciņu jaunu čali un fiksi bildējas, lai bisi zin , ar ko viņas guļ. Kauns un negods, nekādas tikumības, labi, ka manai meitai prāts galvā nevis....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!