Foto: fitnesa skaistule Paula Freimane bauda Arābu Emirātu piedāvātos jaukumus

2 komentāri
Foto: fitnesa skaistule Paula Freimane bauda Arābu Emirātu piedāvātos jaukumus
INSTAGRAM

Fitnesa karaliene Paula Freimane devusies atpūtas braucienā uz Arābu Emirātiem, kur bauda vietējo kultūru, nacionālos ēdienus un atrod laiku arī izrādīt savu trenēto augumu. Dāma atradusi laiku laiskai atpūtai peldkostīmā.

Atpūtas braucienā Paula devusies kopā ar mīļoto vīrieti, fitnesa treneri Pēteri Rumpi.

Fitnesa karaliene brauciena laikā neievēro stingru diētu, bet bauda Arābu Emirātu ēdienu dažādību. Netiek smādēti pat frī kartupeļi un vietējie saldumi.

Foto: ”Baritonu” un Intara Busuļa trenere Paula Freimane izrāda savu sportisko augumu

Apskatīti tiek augstie debesskrāpji, kur ar liftu uz 124 stāvu var uzbraukt sešdesmit sekunžu laikā.

Tā kā skaistule nebaidās no augstuma, vērot lieliskos skatus no pasaulē augstākās celtnes, rada viņā lielu prieku un entuziasmu.

Teju neviens brauciens uz Arābu Emirātiem nevar beigties bez Šeiha Zaida mošejas apskates, lai paviesotos mošejā, Paula savu skaisto ķermeni noslēpa zem nacionālā tērpa, lai cienītu arābu kultūru.

Paulai patīk ātras automašīnas, un kas gan var būt ātrāks par “Ferrari” markas automašīnām. Zīmola muzejs netika aizmirsts, un skaistule ar entuziasmu vēroja skaisto automašīnu izjaukšanu un kopā salikšanu.

Atvaļinājumā Paula jau izdarījusi pāris slēdzienus par Arābu Emirātos dzīvojošajiem cilvēkiem, fitnesa guru uzskata, ka cilvēki ir ļoti jauki un atsaucīgi.

Apkārt viss ir tīrs, moderns, lēti taksometri, elpu aizraujoši skati un nevar nepieminēt dievīgu ēdienu.

2 komentāri