Foto: deviņdesmito gadu supregrupa ”Hameleoni” ar ballīti nosvin 20 gadu jubileju

Pievienot komentāru
Foto: deviņdesmito gadu supregrupa ”Hameleoni” ar ballīti nosvin 20 gadu jubileju
ZIEDONIS PUMPURS, F64

Ar vērienīgu koncertu VEF kultūras pilī 20 gadus nosvinējusi pašmāju deviņdesmito gadu supergrupa ”Hameleoni”. Koncertu baudīt ieradās arī daudzi kolēģi no mūzikas aprindām, kas pēc tam kopā ar māksliniekiem ļāvās svinībām skaistā banketā. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kadros no pasākuma.

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets ”Hameleoni” jeb Ēriks Budēvics un Andris Veinbergs. Ar sava debijas albuma ”Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem ”Hameleoni” pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā.

Grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – ”20 gadu jubilejas” albums, kurā būs iekļautas gan ”Hameleonu” jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā.

20 gadu jubilejas lielkoncertā ”Pērles un dimanti” piedalījās arī populāri latviešu jaunās estrādes izpildītāji, draugi un viesmākslinieki no ārzemēm, kas ”Hameleonu” dziesmas jau daudzus gadus izpilda spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās.

Koncertā izskanēja visu laiku populārākās ”Hameleonu” dziesmas ”Atsaucies”, ”Nakts”, ”Vēlreiz”, ”Pērles & Dimanti” un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses.

Viss noslēdzās ar skaistu banketu, kam par godu bija sarūpēta īpaša torte.

Skaties.lv pievienojas sveicējiem un novēl ”Hameleoniem” vēl vismaz 20 gadus lieliska skanējuma!