Foto: ”Dejo ar zvaigzni” dalībnieki atkal satiekas lustīgā ballītē

4 komentāri
Foto: ”Dejo ar zvaigzni” dalībnieki atkal satiekas lustīgā ballītē
Mārtiņš Zilgalvis/f64

Trīs gadus pēc ”Dejo ar zvaigzni”ceturtās sezonas noslēguma šova dalībnieki atkal satikušies sirsnīgā ballītē, lai kopā baudītu gardus ēdienus un dzērienus, pārrunātu, kā kuram pa šo laiku klājies un, protams, kārtīgi izdejotos! Skaties.lv piedāvā ieskatīties fotomirkļos no skaistā pasākuma.

”Dejo ar zvaigzni” dalībnieku atkalredzēšanās svētki notika siltā piektdienas vakarā restorāna ”Felicita” vasaras dārzā.

Pasākums pulcēja teju visus ”Dejo ar zvaigzni” ceturtās sezonas dalībniekus – ieradusies bija Lolita Novikova, Diāna Kubasova, Svetlana Leva, Mārtiņš Oliņš, Ansis Pūpols, Evija Skulte, Zane Vaļicka, Anna Krimele (šovā Lieckalniņa) un, protams, dejotāji.

Kas gan tā būtu par ”Dejo ar zvaigzni” dalībnieku atkalredzēšanos bez kārtīgām dejām! Trešās sezonas uzvarētāja Liene Greifāne un viņas šova partneris dejotājs, treneris un sporta deju tiesnesis Viktors Haritonovs turpat pagalmā iepriecināja ar īstiem paraugdemonstrējumiem, pierādot, ka pa trim gadiem Lienes dejotprasme nebūt nav zudusi!