Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā

1 komentārs
Foto: daiļā TV šovu zvaigzne Elena atgūst spēkus Grieķijā
Privātais arhīvs

Pirms nedēļas no ikgadējā atvaļinājuma Grieķijā mājās atgriezās TV projektos iepazītā Elena Kalicka. Izskatīgā sieviete, par kuru nesen kļuva zināms, ka viņa uzsākusi attiecības ar pazīstamo mūziķi Gunti Veitu, uz Vidusjūras reģionu bija devusies kopā ar mammu.

Kamēr Elena kopā ar mammu atpūtās siltajās zemēs, mīļotais vīrietis viņu gaidīja Latvijā.

“Viņš īsi, pirms es aizbraucu uz Grieķiju, atgriezās no Spānijas. Viņš tur makšķerēja samus,” to, ka arī grupas ”Credo” solists Guntis Veits nav nekāds mājās sēdētājs, Skaties.lv norāda TV3 šovā ”Precētie pret brīvajiem” iepazītā tumšmate, kura jūnijā kļuva par TV6 mēneša meiteni.

Smukā šovu zvaigzne Elena uzsākusi attiecības ar Gunti Veitu

Elenai iepriekšējais atvaļinājums ir bijis tieši pirms gada. ”Gads ir bijis smags un atpūta bija nepieciešama,” Skaties.lv norāda Elena. Pelnītā atpūta Grieķijā viņai jau kļuvusi gandrīz par tradīciju.

”Vilina smaidīgie un patiesi viesmīlīgie cilvēki, saule, jūra, nesteidzīgā atmosfēra, garšīgā grieķu virtuve. Jūtos gluži vai iemīlējusies šajā apburošajā salā,” mīlestībā uz Grieķiju publiski atzīstas skaistule.

Elena mitinājusies tūristu iemīļotajā vietā, kur satiekas divas jūras – Egejas jūra un Vidusjūra, un ko vietējie iedzīvotāji romantiski dēvē par ”Divu jūru skūpstiem”.

”Biju pārsteigta par to, cik abas jūras ir dažādas. Rodas rietumu pusē jūra ir nemierīga, pūš stiprs vējš, lieli viļņi, toties austrumu piekrastē jūra ir ļoti mierīga, aizvējš un ir karstāks nekā pretējā pusē. Man ļoti paveicās, ka dzīvoju pie Vidusjūras,” pirmajos iespaidos dalās Elena.

Tā kā no viesnīcas līdz vecpilsētai bijis vien 20 minūšu gājiens, gandrīz katru vakaru viņa pastaigājusies pa vecpilsētas ieliņām.

”Pirmspēdējā dienā aizbraucu ar kuģīti ekskursijā uz Lindos pilsētiņu, kas man nedaudz atgādināja Santorini. Kalna nogāzē, pie klinšu ieskauta līča izveidojusies pilsētiņa žilbina ar savām baltajām mājiņām un Akropoles mūriem augstu kalnā virs pilsētas, bet kalna piekājē ir skaista pludmale. Skati, kas paveras no kalna uz jūru un Lindos pludmali, ir fantastiski.

Mērot ceļu augšup var arī ar vietējo transportlīdzekli ēzelīti par sešiem eiro, bet man bija žēl dzīvnieciņu, un es gāju kājām.

Nonākot Lindos sirdī, apbur šaurās ieliņas ar balti krāsotajām mājiņām un ziedošajiem puķu krūmiem, pārsteidz suvenīru veikaliņu plašais piedāvājumu klāsts,” par ceļojumā piedzīvoto priecīgi atskaitās skaistule.

Lai vēl vairāk izbaudītu silto zemju valdzinājumu, Elena arī izmantojusi iespēju nopeldēties.

Ceļojuma laikā atgadījusies arī kāda neveiksme, kas, kā izrādījies vēlāk, ļāva Rodas salu iepazīt vēl tuvāk.

”Ar kuģīti atgriežoties Rodā, notika neliels misēklis ar transfēru līdz viesnīcai. Ilgi nevarējām atrast vietējā tūroperatora autobusu, kad tomēr atradām, iekāpām, bet nepagāja ne piecas minūtes, ka biju spiesta pārsēsties tā paša tūroperatora divstāvīgajā ekskursiju autobusiņā bez jumta. Autovadītājs pateica, ka šīs autobuss nogādās līdz viesnīcai daudz ātrāk, bet beigās sanāca tā, ka izbraucu divas reizes apkārt pilsētai un tikai tad tiku līdz viesnīcai. Sanāca bezmaksas ekskursija,” ar smaidu atceras Elena.

1 komentārs