Foto: Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu jubilejā sapulcējas Latvijas šovbiznesa zieds

9 komentāri
Foto: Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu jubilejā sapulcējas Latvijas šovbiznesa zieds
KASPARS KRAFTS, F64

Piektdienas, 21. februāra, vakarā kinoteātrī ”Splendid Palace” norisinājās krāšņs pasākums par godu humoristes, radio ”Star FM” rīta raidījuma, televīzijas šovu un pasākumu vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu jubilejai, un saviesīgais burziņš vienkopus bija sapulcējis daudzus populārus un iemīļotus ļaudis.

Apaļo jubileju Baiba Sipeniece-Gavare nolēmusi svinēt kuplā ļaužu lokā, un šogad piedāvā stāvizrādi ar bufetes elementiem “Vienreiz jau var”. Tā pirmizrādi piedzīvoja tieši Baibas dzimšanas dienā.

”Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss ”nāks ārā”,” par izrādi saka jubilāre.

Sveikt Sipenieci-Gavari apaļajos svētkos un noskatīties izrādi bija ieradušies arī daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis. Sveicēju vidū bija gan Baibas kolēģi no radio ”Star FM” Maija Rozīte-Krištopane, Māris Grigalis, Iveta Šnepa, Jānis Romanovskis, gan prāvs pulks šovbiznesa spīdekļu – TV personības Jana Duļevska un Valters Krauze, dziedātāji Olga Rajecka un Lauris Reiniks, māksliniece Elita Patmalniece, komponists Uldis Marhilēvičs, mūziķis Normunds Jakušonoks un citi.

9 komentāri