4 komentāri
Foto: bagātie un varenie līksmo miljonāres Sadauskas ballītē
Publicitātes foto

Pagājušajās brīvdienās ar grandiozu ballīti tika nosvinēta ”Domenikss” divdesmit piektā jubileja. Populārās uzņēmējas Benitas Sadauskas rīkoto burziņu apmeklēja arī sabiedrībā zināmas personas.

Grandiozās jubilejas svinības tika organizētas, lai pateiktos par sadarbību klientiem, sadarbības partneriem, darbiniekiem un draugiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ballīti apmeklēja tādas sabiedrībā zināmas personas kā Latvijas eksprezidents Valdis Zatlers ar kundzi, Latvijas volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis, politiķis Mārtiņš Bondars ar kundzi, bijušais Ministru prezidents Māris Gailis, bijusī “Swedbank” valdes locekle Irīna Pīgozne, uzņēmējs Pēteris Šmidre, bijušais Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, “ABLV” padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs ar sievu Santu Zāmueli.

Pasākumā par īpašu gaisotni parūpējās Maestro Raimonds Pauls, ”Latvijas Radio bigbends”, Ralfs Eilands un citi. Bet pasākuma maltīti īpaši gardu padarīja viens no populārākajiem Latvijas šefpavāriem – Mārtiņš Rītiņš.

Tāpat smalko aprindu burziņā bija iespēja novērtēt jauno ”Mercedes-Benz” S klases automobili.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl