Foto: ar slavenību klātbūtni Vecrīgā atklāta smalka franču viesnīca

7 komentāri
Foto: ar slavenību klātbūtni Vecrīgā atklāta smalka franču viesnīca
Publicitātes foto

Šonedēļ viens no vērienīgākajiem smalko aprindu burziņiem aizvadīts Vecrīgā, kur atklāta jauna franču stila viesnīca ”Relais le Chevalier”. Greznās svinības apmeklēja arī vietējās slavenības.

Starp viesnīcas atklāšanas viesiem bija TV dīva Jana Duļevska, māksliniece Liene Skulme, pasniedzēja un žurnāliste Ieva Adamss, politiķis Mārtiņš Bondars ar sievu mākslinieci Ievu Bondari, modes mākslinieks Bruno Birmanis, bijušais politiķis Valdis Birkavs, modes blogere Agnija Grigule, skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova un citi.

Sarīkojuma viesi gremdējās patiesā franču atmosfērā, ko radīja vakara vadītāja Lelde Lietaviete, dziedātāja un mūziķe Ineta Rudzīte, kura izpildīja klasiskas franču dziesmas, kā arī šefpavārs Joriks Deiss, kurš piedāvāja viesiem dažādas autentiskas franču uzkodas, un baudīja izmeklētus dzērienus.

”Ne velti Napoleons sauca Rīgu par mazo ziemeļu Parīzi, jo Rīgai patiešām ir raksturīgs īpašs, parīzisks šarms, taču līdz šim te nebija viesnīcas īstā Parīzes stilā.

Mēs nolēmām labot situāciju un piedāvāt prasīgajai Latvijas un ārvalstu sabiedrībai mazu Francijas saliņu pašā Rīgas sirdī,” atklāšanā sacīja viesnīcas ”Relais le Chevalier”, kas atrodas Kaļķu ielā 20, pārvaldnieks Jevgeņijs Nahmans.

7 komentāri