Foto: ar slavenību klātbūtni atklāts Ziemassvētku rotu tirdziņš

3 komentāri
Foto: ar slavenību klātbūtni atklāts Ziemassvētku rotu tirdziņš
TOMS NORDE

Līdz ar iedvesmojošu lekciju un meistarklasi, ko vadīja populārā vides stiliste un grāmatas ”Svinam” autore Baiba Prindule-Rence, universālveikala ”Stockmann” 3. stāvā šonedēļ atklāts ikgadējais Ziemassvētku dekoru tirdziņš. Saviesīgais burziņš kuplā skaitā pulcēja sabiedrībā zināmus ļaudis.

Pasākumu apmeklēja tādas sabiedrībā zināmas personības kā māksliniece Ieva Bondare, Armanda Simsona meitiņu mamma Iveta Simsone, lielo izmēru modele Tatjana Mackēviča, TV personība un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa, TV un radio producente Ieva Brante, modes dizainere un stiliste Dace Krieviņa-Bahmane, modes redaktore un stiliste Dace Vaivara, kā arī virkne iecienītu dzīvesstila blogeru un vadošo mediju pārstāvji.

Pasākuma laikā vides stiliste dekorēja eglītes un demonstrēja dažādus galdu klājumus, radot nepieciešamo noskaņu, savukārt noslēgumā viesi tika aicināti aizraujošā meistarklasē veidot svētku rotājumus, lai aiznestu svētku sajūtu mājās.

Lai vairotu Ziemassvētku noskaņu, viesi tika lutināti ar svētkus raksturojošām uzkodām un ”Scavi & Ray” dzirkstošo vīnu.

3 komentāri