Foto: apprecējusies bijusī ”Bez Tabu” žurnāliste Baiba Runce

3 komentāri
Foto: apprecējusies bijusī ”Bez Tabu” žurnāliste Baiba Runce
VOWFOTO

Ar skaistiem jaunumiem nākusi klajā bijusī TV3 raidījuma ”Bez Tabu” žurnāliste Baiba Runce – viņa ārkārtējās situācijas laikā iestūrējusi laulības ostā. Par Baibas vīru kļuvis ilggadējais draugs Mikus Hāks.

Priecīgo vēsti Baiba paziņojusi vietnē ”Instagram”, kur dalījusies ne tikai ar skaistiem kāzu dienas foto, bet arī atklājusi, kā mīlestības svētki svinēti laikā, kad valstī noteikti sociālās distancēšanās ierobežojumi.

””Ome un opis apprecējās laikā, kad valstī bija izsludināta ārkārtējā situācija,” varēšu stāstīt saviem mazbērniem.

Bijām plānojuši šo dienu svinēt citādāk, bet, teikšu godīgi, esam laimīgi, ka kāzas nepārcēlām. Tā tiešām bija diena mums, un es pat nestādos priekšā, cik noguruši dienas beigās ir tie jaunlaulātie, kuriem apkārt ir desmitiem viesu. Tāpat mēs stresojām, tāpat mēs nebijām ēduši, tāpat mēs gaidījām brīdi, kad varēsim vienkārši pasēdēt.

Tomēr neizpalika arī bez pārsteigumiem un svinībām, par ko paldies mūsu burvīgajiem vedējiem,” raksta Baiba.

View this post on Instagram

”Ome un opis apprecējās laikā, kad valstī bija izsludināta ārkārtējā situācija,” varēšu stāstīt saviem mazbērniem. 🦋 Bijām plānojuši šo dienu svinēt citādāk, bet, teikšu godīgi, esam laimīgi, ka kāzas nepārcēlām. ❤️ Tā tiešām bija diena mums, un es pat nestādos priekšā, cik noguruši dienas beigās ir tie jaunlaulātie, kuriem apkārt ir desmitiem viesu. Tāpat mēs stresojām, tāpat mēs nebijām ēduši, tāpat mēs gaidījām brīdi, kad varēsim vienkārši pasēdēt. 😅 Tomēr neizpalika arī bez pārsteigumiem un svinībām, par ko paldies mūsu burvīgajiem vedējiem @signekonrade un @sorry_cashonly 🥂 . . . Foto ir tik daudz un tik skaistas, ka būs vēl. Par to parūpējās @vowfoto ⭐️ Par kleitu @amelii.dress 💕 (bučas @ievaruka 😘) Par līgavas pušķi paldies vīramātei @dacehaka 💐 Par frizūru un makeup @signekonrade 😻

A post shared by Baiba Runce (@baibarunce) on

Par apprecēšanos maija sākumā pavēstīja Mikus.

“Ārkārtas stāvoklī nodibinājām ģimenes SIA. Mēs priecīgi!” jaunais vīrs ziņoja vietnē “Instagram”.

View this post on Instagram

Ārkārtas stāvoklī nodibinājām ģimenes SIA. Mēs priecīgi!❤️

A post shared by mikinsh (@mikinsh) on