“Forbes” publisko pelnošāko slavenību simtnieku

Pievienot komentāru
“Forbes” publisko pelnošāko slavenību simtnieku
PA WIRE/PA IMAGES/SCANPIX / GILBERT FLORES/BROADIMAGE/SCANPIX / REUTERS/SCANPIX

Biznesa žurnāls ”Forbes” paziņojis pasaules pelnošāko slavenību topu, un, pēc viņu aprēķiniem, saraksta pirmajā vietā šogad ierindojusies amerikāņu mūziķe Teilore Svifta.

Pelnošāko slavenību saraksts veidots, ņemot vērā, cik daudz zvaigznes ir nopelnījušas pirms nodokļu nomaksas no pagājušā gada 1. jūnija līdz šā gada 1. jūnijam.

Sarakstā iekļautās 100 slavenības gada laikā kopā nopelnījušas 6,3 miljardu ASV dolāru.

Par pasaulē pelnošāko slavenību šogad atzīta 29 gadus vecā amerikāņu popzvaigzne Teilore Svifta , kuras ienākumi bijuši 185 miljonus lieli, un lielāko daļu summas veido ieņēmumi no viņas “Reputation” koncertturnejas, kas atzīta par ienesīgāko ASV vēsturē.

Otro vietu topā ieņem 22 gadus vecā sociālo tīklu un TV realitātes šovu zvaigzne un uzņēmēja Kailija Dženere, kura nopelnījusi 170 miljonus. Bet 42 gadus vecais reperis un uzņēmējs Kanje Vests jeb Ye ar nopelnītajiem 150 miljoniem ierindojies saraksta trešajā vietā.

Topa ceturtajā vietā iekļuvis futbolists Lionels Mesi (127 miljoni ASV dolāru), bet piektajā – mūziķis Ed Šīrans (110 miljoni ASV dolāru).

Tāpat topa desmitniekā ir futbolisti Krištians Ronaldu un Neimars, rokgrupa ”The Eagles”, TV personība Filips Makgrā jeb Dr.Phil un bokseris Kanelo Alvaress.