Fitnesa skaistule Paula Freimane skaidro, kādēļ izņēmusi krūšu implantus

Viena no zināmākajām un pamanāmākajām veselīga dzīvesveida un fitnesa popularizētājām Latvijā ir Paula Freimane. Savus atbalstītājus viņa sociālajos tīklos regulāri iepriecina ar kadriem no treniņiem, kā arī ar foto, kuros izrāda savu valdzinošo ārieni. Brīvdienās Paula nākusi klajā ar atklātu stāstu par krūšu palielināšanu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Xxx
 • A

  A

  Ar drēbēm ļoti labi izskatās, kur vairāk atkailinoši skati,.. Iuuu.. Subjektīvi! Šķiet maz no sievišķības.
 • Marina

  Marina

  Atraduši skaistuli nav figūras pupi kā tesmeņi nav ar lielīties novalkāta lupata.
 • IBIS
 • Dobelnieks

  Dobelnieks

  Ai, kā Pauliņa tomēr melo..

  1.kārt.. svaru zālē viņa jau tika manīta tikai 1 nedēļu pēc operācijas kas jau toreiz izraisija sašutumu, vietējo aprindās..!! Tātad, iespējams, daļēji pati vainīga pie beigu iznākuma..

  2.kārt.. viņai tā bija iepatikušās jau savas melones, ka no uzticamiem avotiem vēstīts, ka pat gribējusi, pirms šīs problēmas, palielināt vēl lielākas...

  Un tagad "jaunām" meitenēm mācīs kas ir labi un kas nav..? Zeme atveries!! Pati no dzīves vēl neko nesajēdz... Vispār, manuprāt, implantus likt tikai tāpēc jo gribās lielākas krūtis, jo sevišķi jaunām meitenēm, ir pilnīgi garām..
  Toties māmiņas, kas izbarojušas bērniņus un tādējādi dabīgi zaudējušas kā formu tā izskatu, gan atbalstu!!
 • Aiva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!