Fitnesa skaistule Paula Freimane skaidro, kādēļ izņēmusi krūšu implantus

7 komentāri
Fitnesa skaistule Paula Freimane skaidro, kādēļ izņēmusi krūšu implantus
INSTAGRAM

Viena no zināmākajām un pamanāmākajām veselīga dzīvesveida un fitnesa popularizētājām Latvijā ir Paula Freimane. Savus atbalstītājus viņa sociālajos tīklos regulāri iepriecina ar kadriem no treniņiem, kā arī ar foto, kuros izrāda savu valdzinošo ārieni. Brīvdienās Paula nākusi klajā ar atklātu stāstu par krūšu palielināšanu.

Kā Paula Freimane atklāj vietnē ”Instagram”, viņa krūtis palielinājusi pirms gandrīz trīs gadiem.

”Patiesībā man jaunībā ļoti patika, kā izskatījās manas dabīgās krūtis. Taču, kad sāku nodarboties ar fitnesu un zaudēju tauku masu, krūtis kļuva mazākas, un es tam pat nepievērsu pārāk lielu uzmanību, jo es zināju, ka iegūstu daudz vairāk – veselīgu ķermeni, starojošu ādu, tvirtu augumu,” stāstu iesāk Paula.

Uz tā fona par dažiem izmēriem mazākas krūtis Paulai šķitis mazsvarīgi.

”Tā laika puisis manī lēnām sāka ieviest citas domas. Norādīja uz to, ka krūtis ir palikušas mazākas. Iespējams, vajadzētu sākt domāt par to uzlabošanu. Un tā sākās mani kompleksi par krūšu izmēru.

Jau pēc gada es devos uz operāciju un veicu krūšu palielināšanu. Iznākums bija satriecošs. Man ļoti patika, kā izskatījās jaunās krūtis. Pēc sešām nedēļām es atgriezos treniņos un jutos lieliski,” atklāj skaistule.

Tomēr viss nav bijis tik nevainojami. Pēc pusotra gada, kādā rītā pamostoties, Paula sajutusi velkošu sajūtu kreisajā krūtī.

”Nedēļu es tam nepievērsu uzmanību, jo domāju, noteikti treniņā satraumējos. Tad krūts palika pavisam cieta un vilka tik ļoti, ka palika tiešām baisi, un es devos uz slimnīcu.

No viena ārsta pie otra es nonācu pie sava plastiskā ķirurga, kurš man pateica, ka man ir dubultās kapsulas izveidošanās – aptuveni no 1000 gadījumiem tas notiek ar vienu. Ak, ”laimīgā” es!” stāsta Paula.

Tam sekojusi vairākus mēnešus ilga cīņa ar antibiotikām, kā arī aizliegums trenēties, tomēr viss bijis velti un tika pieņemts lēmums par implantu maiņu.

”Atceros sevi dienu pirms operācijas. Es raudāju divas stundas no vietas. Man bija tik ļoti bail. Es domāju ”kāpēc tieši es?”, jo nekad jau neliekas, ka kaut kas notiks tieši ar tevi.

Lēmums par krūšu palielināšanu līdz galam tāpat nebija mans, un esmu skaista arī bez implantiem.

Uz operāciju devos agri no rīta un ārstam pateicu, ka šodien nekas netiks mainīts uz citu, bet lai implantus vienkārši izņem un viss. Atceros viņa izbrīnu par šo lēmumu,” atmiņās dalās fitnesa entuziaste.

Papriecē acis! Paulas Freimanes visu laiku pikantākie foto

Tāpat Paula norāda: ”Psiholoģiski pārciešot šo stresu, es beidzot varu par to runāt brīvi, jo kādu laiku tā nebija. Es vienmēr esmu uzskatījusi, kad katrs ar savu ķermeni mēs darām, ko vēlamies. Tāpēc es necenšos ar šo visu kādu iebiedēt vai atrunāt taisīt šo operāciju.”

 

View this post on Instagram

 

Kādēļ es izņēmu implantus? 🍒Krūtis es palielināju gandriz pirms 3 gadiem. Patiesībā man jaunībā ļoti patika kā izskatījās manas dabīgās krūtis. Taču kad sāku nodarboties ar fitnesu un zaudēju tauku masas, krūtis palika mazākas un es tam pat nepievērsu pārāk lielu uzmanību, jo es zināju kad es iegūstu daudz vairāk – veselīgu ķermeni, starojošu ādu, tvirtu augumu.. uz tā visa fona daži izmēri mazākas krūtis likās mazsvarīgs. Tā laika puisis manī lēnām sāka ieviest citas domas.. norādīja uz to kad krūtis ir palikušas mazākas.. iespējams vajadzētu sākt domāt par to uzlabošanu.. un tā sākās mani kompleksi par krūšu izmēru. Jau pēc gada es devos uz operāciju un veicu krūšu palielināšanu. Iznākums bija satriecošs. Man ļoti patika kā izskatījās jaunās krūtis.. pēc 6nedēļām es atgriezos treniņos un jutos lieliski.. pēc puss otra gada vienā rītā es piecēlos un jutu velkošu sajūtu kreisaja krūtī. Nedēļu es tam nepievērsu uzmanību, jo domāju noteikti treniņā satraumējos. Tad krūts palika pavisam cieta un vilka tik ļoti kad palika tiešām baisi un es devos uz slimnīcu. No viena arsta pie otra es nonācu pie sava plastiskā ķiurga kurš man pateica kad man ir dubultās kapsulas izveidošanās (aptuveni no 1000gadījumiem tas notiek ar 1) ak ”laimīgā” es! :) vairākus mēnešus es cīnījos ar antibiotikām.. aizliegumu trenēties. Tas viss bija velti un tika nolikts datums kad implantus mainīt uz citiem. Atceros sevi dienu pirms operācijas.. es raudāju divas stundas no vietas.. man bija tik ļoti bail.. es domaju ”kapec tieši es?”,jo nekad jau neliekas, kad kaut kas notiks tieši ar tevi. Es sāku atcerēties taču lēmums par krūšu palielināšanu līdz galam nebija tāpat mans un esmu skaista arī bez implantiem. Uz operāciju es devos agri no rīta un ārstam pateicu kad šodien nekas netiks mainīts uz citu, bet lai implantus vienkārši izņem un viss. Atceros viņa izbrīnu par šo lēmumu. Psiholoģiski pārciešot šo stresu es beidzot varu par to runāt brīvi, jo kādu laiku tā nebija. Es vienmēr esmu uzskatījusi, kad katrs ar savu ķermeni mēs daram ko vēlamies. Tāpēc es necenšos ar šo visu kādu iebiedēt vai atrunāt taisīt šo operāciju

A post shared by PAULA FREIMANE (@paolafreeman) on