Fanus satrauc Aijas Dembovskas pazušana

23 komentāri
Fanus satrauc Aijas Dembovskas pazušana
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēdējo mēnešu laikā, kad slavas virsotnēs ”X Faktora” talanti un saimnieku šova mīlas līkloči, vairāki Aijas Dembovskas talanta cienītāji vērsušies pie Skaties.lv, jautājot, kāpēc vairs netiek informēts par šīs zvaigznes jaunumiem. Fani jautājuši arī pašai Aijai, tāpēc šovu zvaigzne vēršas pie Skaties.lv, lai izskaidrotu.

”Tā nu tas ir – ļoti daudzi man pēdējā laikā jautājuši, kur esmu pazudusi,” skaidro Aija. Meitene neslēpj – tautas uzmanības dēļ nācies pat mainīt telefona numuru, jo dienas laikā mēdz būt 50 neatbildēti zvani.

Viņas pazušanas iemesls ir vienkāršs – darbs.

”Mana dzīve principā ir tāda: darbs, mājas, darbs, mājas. Strādāju sešas dienas nedēļā, un šobrīd izskatos, ka strādāšu arī Ziemassvētkos un Jaungadā.

Laika nav vispār – atnākot mājās, viss, par ko spēj domāt, ir tas, kā paēst, piekārtot māju un gulēt,” par savu trauksmaino dienas ritmu stāsta Aija.

Taču viņa nesūdzas. Meitene priecājas, ka beidzot izdevies atrast prestižu darbu, kurā nopelnīt izdodas gana daudz, lai vairs neapsvērtu iespēju emigrēt. Vēl vairāk – Aija izlēmusi uzsākt stabilu dzīvi Latvijā un šobrīd aktīvi strādā pie sava dzīvokļa ieguves jautājuma.

”Labā darbā ir jāturas!” Aiju nebiedē pienākumu apjoms. Līdz Jaungadam viņas plānos ir tikai strādāt, strādāt un strādāt. Bet kā tad ar sirdslietām? Vai mājās no darba Aiju gaida kāds īpašs vīrietis?

”Tas lai paliek noslēpums,” koķeti bilst šovu zvaigzne.

Taču uz citiem fanu jautājumiem viņa ir gatava atbildēt! Jau nākamnedēļ šovu zvaigzne ciemosies Skaties.lv, lai atskatītos uz šogad padarīto un atbildētu faniem. Ieraksti savu jautājumu Aijai komentāros un pavisam iespējams, ka drīz jau saņemsi atbildi!