Fani zobojas par Kimas Kardašjanas kuplās ģimenes foto

Pievienot komentāru
Fani zobojas par Kimas Kardašjanas kuplās ģimenes foto
INSTAGRAM

Daudzās ģimenēm par neiztrūkstošu Ziemassvētku tradīciju kļuvusi kopīga fotografēšanās. Ar vairākiem kadriem sociālajos tīklos padalījusies arī sabiedrības dāma un amerikāņu TV šovu zvaigzne Kima Kardašjana.

Vietnē “Instagram” publiskotajās fotogrāfijās 39 gadus vecā Kima Kardašjana iemūžināta kopā ar vīru reperi Kanji Vestu un pāra četriem bērniem – septiņus mēnešus veco Psalmu, Čikāgu, kura nākammēnes svinēs divu gadu dzimšanas dienu, četrgadīgo Seintu un sešus gadus veco Nortu.

View this post on Instagram

Christmas Eve 2019

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Fotogrāfijas īsā laikā izpelnījušās vairāk nekā trīs miljonus sarkano ”patīk” sirsniņu. Tomēr, kamēr daļa ļaužu jūsmojuši par skaisto ģimeni, citi par fotogrāfijām nelāgi uzjautrinājušies.

Atceroties iepriekšējo gadu pieredzi ar fotogrāfiju pārveidošanu, vairāki fani painteresējušies, kurš no bērniem šogad ir ”fotošopēts”.

Tomēr Ziemassvētku fotosesijā lauvas tiesu uzmanības izpelnījušās pāra abas meitas. Par godu īpašajam notikumam vecāki bija izvēlējušies meitenes sapost bikškostīmos, tomēr tie daudziem nav šķituši piemēroti. ”Kādēļ viņi bērnus ģērbj drēbēs, kas viņiem ir par lielu,” jautājis kāds komentētājs. Savukārt cits paudis viedokli, ka meitas izskatās kā Adamsu ģimenītes ķēmu versija.

Tāpat daudzi apšaubījuši to, vai bērniem vajadzētu lietot dekoratīvo kosmētiku. ”Šie bērni nekad neizskatās atbilstoši savam vecumam,” norādīts kādā komentārā.