”Esmu pončiks, bet par to nesatraucos!” Daiļās Violetas padoms satriecošam izskatam apalītēm

10 komentāri
”Esmu pončiks, bet par to nesatraucos!” Daiļās Violetas padoms satriecošam izskatam apalītēm
Privātais arhīvs

Gada nogales svētku gaidās kā krāšņa puķe Dānijā uzplaukusi mūsu pašu Violeta. ”Lauku sētas” zvaigzne atklāj savu noslēpumu, kuru aiz auss likt derētu arī citām daiļavām.

”Pie velna diētas, dzīvojam vienreiz! Ja kleita par mazu – neko nepadarīsi. Pakārt skapī ar cerībām, ka kādreiz notievēsi? Nē, nē, vieglāk atdot kleitu un nopirkt jaunu,” sarunā ar Skaties.lv savu attieksmi pret diētām atklāj smukā Viva.

Viņa neatbalsta stīvēšanos mazāka izmēra drānās un badošanos. Viva uzskata tā – ja drēbes atbilst augumam un izceļ labākās tā vietas, sieviete ir vislabākajā formā. Savukārt nepiemēroti izvēlēts apģērbs var padarīt vizuāli resnu pat slaidāko meiteni.

”Ir jāmāk liekos centimetrus paslēpt ar drēbēm, izceļot labāko. Mani daba apveltījusi ar lielu dibenu – vai man par to raudāt? Es ar drēbēm gudri panāku līdzsvaru.

Jā, es esmu pončiks, bet par to nesatraucos,” smejas Violeta.

Par viņas jauno stila rozīnīti kļuvuši gari pieaudzētie mati, kas arīdzan slaidina augumu. ”Lauku sētas” varone atklāj, ka gada izskaņu sagaidīs Dānijā, bet visiem saviem faniem svētkos novēl nezaudēt priekpilnu skatījumu uz dzīvi – štrunts, ja kleita neder vai kāds lieks tauciņš!

”Galvenais, lai labs noskaņojums! Vecie mēsli jāatstāj vecajā gadā,” iedvesmo daiļava.

FOTO: Violeta laika gaitā