”Es nekur neslēpjos!” Karikatūras autors gatavs jau šovakar publiski izskaidroties ar Kiviču

73 komentāri
”Es nekur neslēpjos!” Karikatūras autors gatavs jau šovakar publiski izskaidroties ar Kiviču
FACEBOOK/LETA

Mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos izplatījis draudīgu paziņojumu – viņš meklē puisi, kurš internetā publiskojis karikatūru, kurā pajokots par mūziķa mīļotās Lienes Skulmes simpātijām pret Andriem. Skaties.lv izdevās atrast karikatūras autoru krietni ātrāk nekā Kivičam, noskaidrot, ko puisis ar šo visu domājis un vai nu bīstas Kiviča dusmu.

Par ko tādu traci sacēla Kivičs? Lasi TE!

”Es nekur neslēpjos. Es dzīvoju savu dzīvi un skatos, kā cilvēki uztver karikatūru,” Skaties.lv skaidro Liktenīgais, neslēpjot, ka īstajā dzīvē ir aktieris Pauls Iklāvs.

Viņa mērķis, radot karikatūru, bijis radīt attiecīgā žanra mākslas darbu, kas vērš sabiedrības uzmanību uz konkrētu attiecību modeli.

”Mani izbrīna Andra manis meklējumi sociālajos tīklos, jo, vēlreiz uzsveru, es neesmu nekur noslēpies. Man jebkurš var atrakstīt uz Liktenīgā kontu, kur karikatūra tika nopublicēta. Redzēju, ka Kivičs publiskojis ierakstus, ka meklē manu numuru, bet kāpēc viņš pats man vienkārši neuzraksta sociālajos tīklos?” jautā Liktenīgais.

Puisis uzsver, ka viņa mērķis nav ņirgāties. ”Es cienu Andri Kiviču kā mākslinieku, kā dziesmu autoru. Esmu sekojis viņa daiļradei – ir dziesmas, kas man ļoti patīk, ir dziesmas, kas nemaz nepatīk.

Nevienā brīdī neesmu domājis aizskart viņu kā personību vai arī viņa draudzeni,” skaidro karikatūras autors.

Viņš uzsver, ka Liktenīgais ir viņa kā aktiera Paula Iklāva alter ego, tāpat kā, piemēram, ”Prāta vētras” alter ego bija ”Reigani”. Vai visi Latvijas alkohola mīļotāji cēla traci, kad ”Reigani” dziedāja ”Es eju kost”?

Arī Liktenīgā izveidotā karikatūra nav domāta kā ņirgāšanās, bet gan kā aizsākums diskusijai par dažādiem attiecību modeļiem, nevienā brīdī nenorādot, kas ir labi, kas slikti. Un, spriežot pēc rezonanses, tas izdevies, kas viņam kā māksliniekam ir tikai kompliments.

”Jau šovakar Liktenīgā ”Facebook” profilā Live turpināšu šo diskusiju, un visi ir laipni aicināti pievienoties. Arī pats Andris var droši pieslēgties, es par to tikai priecāšos,” tā karikatūras autors.