”Es jūtos ”afigenna”!” Didrihsone pēc jezgas ap homoseksuāļu jautājumu turpina rosīties ar dubultu enerģiju

Populārā “influencere” Elīna Didrihsone pagājušonedēļ krita nežēlastībā pēc saviem izteikumiem par homoseksuālām attiecībām. Lai arī pēc skandāla krities Elīnas sekotāju skaits un kāds uzņēmums pārtraucis sadarbību, zvaigzne turpina iet uz priekšu! Kā ”Instagram” priecīgi ziņo Elīna, pēc skarbās nedēļas viņa ir enerģijas pilna un turpina darboties vēl jo aktīvāk.

Atpakaļ uz rakstu

26 komentāri

 • A .pinuss

  A .pinuss

  Malacis,meitēns! Ja tie kaku stūmēji nāk Tev virsū,zvani. Sveiciens ,,kašerim,,. Tas ir mans viedoklis. Un cita nebūs.
 • Es

  Es

  Kašeri vai neKašeri... lielie pretGeju komentētāji. Cilvēks ir cilvēks.... a izskatās ka jūs visi negative lūzeri esat neveiksminieki un skauği.... ja jūsu sauktais "pid*******" ir slimība tad ar ko jūs esat slimi ka ne jums veiksmīga un laba dzīve vai karjera? Kas jums par kaiti?
  Ā jā... vienkārši stulbums un aprobežotība
 • Viņa

  Viņa

  Neko citu nevaru pateikt kā tikai to, ka viņa ir neglīta gan iekšēji, gan ārēji.
 • Rai

  Rai

  O jā es tikai par to lai mums šādu domājošās būtu vairāk kurām ir interese par pretējo dzimumu nevis runājot par slimiem cilveciņiem ,un man šinī jautājumā ir tīri vienalga ar ko viņa nodarbojas ko viņa pārdod vai nepārdod ,es saprotu to ka šai jaunietei ar galvu viss ir kārtībā un galvenai neklausīties ko rupji runājot bezd šie zīlīši turies ,lai pietiek spēka!
  • Rui

   Rui

   Bet viņa tak klausījās. Kā draudēja sitiens pa kabatu, dzēsa postu atvainojās utt. Ja būtu palikusi pie saviem uzskatiem, tad cepuri nost. Tagad izskatās ka izspļāva, kas uz mēles un tad saprata, ka nevarēs savas lupatas kādam iesmērēt.
 • Lana

  Lana

  Nezinu kur viņa ir vislabākā, lezbietes un zilie ir tādi paši cilvēki,ja šitā runā par cilvēkiem,tad tādā gadījumā,kas viņa pati ir?
 • real

  real

  Pie tā, ka Jūs drāž, parastie cilvēki, ir atbildīgs Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (pierādījums bildē). Neskatoties uz to, ko viņš publiski saka, lai labāk izskatītos. Viņš ir atbildīgs par cilvēku terorizēšanu veikalos, viņš ir atbildīgs par Jums uzliktajiem milzu sodiem, viņš ir atbildīgs, ka fotoradarus liek taisnos ceļu posmos krūmos, lai vienkārši kāstu naudu (un tam nav nekāda sakara ar prevenciju), viņš ir atbildīgs, ka Jums uzliek 500 eiro par dziedāšanu pie Brīvības pieminekļa lāga puikam Mārtiņam, viņš ir atbildīgs, ka Jums par ne tā piekārtotu masku flaieris. Par katru nieku, par ko Jums liek milzu sodus, atbildīgs ir tieši Sandis Ģirģens un viņa realizētā politika. Viņš bija tas, kas rosināja nesamērīgu sodu ieviešanu. Un viņš ir tas, kurš ir panācis, ka Latvijas sabiedrībā veidojas naids pret policiju. Viņš ir sašķēlis sabiedrību, nevis to vienojis. Un vienlaikus divkosīgi publiski runā, ka viņš jau neko nevarot ietekmēt, ka esot par cilvēkiem. Nē, Sandi Ģirģen, milzu sodi ir Tava politiskā iniciatīva! Jo tvarstīt parastus cilvēkus nav liela māksla, tas nav atklāt Rebenoka vai Bunkus slepkavības. Neatminos arī, ka kaut viena liela korupcijas shēma būtu atklāta pēdējo gadu laikā - Skolas ielas Pioniera shēmas kāds izmeklēja? Tu personīgi kā Iekšlietu ministrs esi kaut iepīkstējies, ka Kariņa Pioniera shēma jāizmeklē vai Meroni? Pat pret Meroni policija spiesta rosināt procesu tikai tad, kad tiesa liek, nevis paši izmeklē! Tieši Sandis Ģirģens ir radījis policiju, kura ir represīva parastās tautas drāzēja, bet neko nav izdarījusi nevienā lielā lietā. Jo policijas darbības virzienu vienmēr nosaka ministrs. Un to koriģē ar vadības maiņu. To atcerieties visi! Uz visiem laikiem! Jūs drāž Kariņa valdība un tās ministrs Sandis Ģirģens ir tieši atbildīgs par teroru pret parasto cilvēku. Tā ir viņa tieša un nepastarpināta atbildība! Nevis kādas Mirdzas tantes, Dumpja vai Kariņa, bet Ģirģena, jo tieši viņš ir devis politisku virzienu, ka jādrāž ir smagi!
  • rrl

   rrl

   Tak visiem slinkums tavu palagu lasīt. Nākamreiz mēģini koncentrēt domu.
 • Didrijsa

  Didrijsa

  Smieklīgi nāk, kad šo lupatu bodes saimnieci sauc par " zvaigzni" 🤣 Kur ir tā zvaigzne, gribu redzēt!! 😂 Par zvaigznēm sauc kino aktieris, dziedātājus. Nevis personu kas pārdod lētas poļu lupatas, kuras vēl pietam pārdod kā brenda drēbes. 🤣 Zvaigzne 😂
 • Konstantīns

  Konstantīns

  Nu hermofrodits, kas hermofrodits! Labi, ka no Valdemāra ielas aiztinās!😁
 • Andris

  Andris

  Elīn,galvu augšā un medaļa par to,ka pateicu visu tā kā ir. Tu neko sliktu neesi izdarijusi, apnikiši visi tie galvā slimie pidrāti. Visiem Kasheriem,kas aicināja boikotēt,es novēlu tikai to,ko veleji Elīnai,bet dubultā! Pašam bizness izputēs,tas ir skaidrs kā diena! Elīna uzňem apgriezienus,Tu to vari! Tiem sūdu smerdeļiem vienkārši skauž,jo viņi ir ēnā,tikai tv un geju šovi izceļ viņus.
 • Enija
  • Pfff

   Pfff

   Baigā dzelzs sieviete, kura pie pirmā sekotāju zuduma atkāpās no sava viedokļa un sāka muldēt, ka nav pret gejiem un lesbietēm 🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!