41 komentārs
Dzīve pēc skandalozās šķiršanās: kāds jau atkal cenšas izpostīt ”Patiesības spoguļa” zvaigznes Lauras Amolas laimi
SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES

Šova ”Patiesības spogulis” zvaigzne Laura Amola jau labu laiku dzīvo Gērnsijā, kur pēc skandalozās šķiršanās no Mārtiņa Bankevica uzsākusi jaunu, skaistu dzīvi, iekārtojusies labā darbā. Diemžēl Lauras laimei šobrīd ceļā stājusies pašas meitenes tuva radiniece. Pie Skaties.lv vērsās Lauras draugs, atklājot šo stāstu un paužot cerību, ka, ja iesaistīsies prese, sieviete beidzot rimsies mest akmeņus savas radinieces ceļā.

Kā Skaties.lv atklāj Laurai pietuvinātā persona, kura vēlējās palikt anonīma, ”Patiesības spoguļa” zvaigznes dzīve Gērnsijā iegājusi pozitīvās sliedēs.

Meitene atkopusies pēc postošajām attiecībām ar Mārtiņu, iekārtojusies labā darbā un sāk nostāties uz savām kājām.

”Šī persona vēlas Laurai ieriebt, kontrolēt viņas dzīvi. Viss sākās ar to, ka Laura viņai neatbildēja kādā vēlā vakarā, kad šī sieviete zvanīja, laiks bija ap pusnakti pēc mūsu laika. Laura bija nogurusi un jau gulēja, jo no rīta viņai agri jāceļas uz darbu.

Kopš tā brīža šī persona cenšas izpostīt Lauras dzīvi visos iespējamos veidos. Sociālajos tīklos viņa ir izsūtījusi Lauru nomelnojošas vēstules visiem viņas draugiem un pat viņas priekšniecei. Priekšniece saņēma nomelnojošu tekstu par Lauru, ar domu, lai notic un izmet Lauru uz ielas un atstāj bez darba,” skaidro meitenes uzticības persona.

Kā atklāj Lauras draugs, persona ar mērķi izjaukt Lauras jauno draudzību pat sākusi tiranizēt Lauras bijušo Mārtiņu, lai gan puisis jau izveidojis jaunas attiecības. Par Lauras un Mārtiņa skandalozo šķiršanos lasi TE!

”Tāda attieksme nav pieļaujama. Lauras dzīvē viss ir sakārtojies, bet šis cilvēks cenšas visu sabojāt,” tā Lauras uzticības persona. Kā Skaties.lv uzsver Lauras labvēlis, viņš cer, ka persona, ieraugot ziņu medijos, rimsies, pretējā gadījumā viņš ir gatavs vērsties tiesību sargājošās iestādēs, ziņojot par jaukšanos Lauras privātajā dzīvē.

Lai apliecinātu savu vārdu patiesību, Lauras uzticības persona Skaties.lv atrāda arī ekrānuzņēmumus, kuros redzami teksti no minētās personas, ko pēdējās nedēļas laikā saņēmuši Lauras draugi un pat priekšniece.

Pati Laura sarunā ar Skaties.lv uzsver, ka vēlas distancēties no šī skandāla, taču apliecina, ka konflikts pastāv un drauga stāstītais ir patiesība.

TOP komentāri

 • Uldis Brigzna
  +9 +8 -1

  Uldis Brigzna

  ...nu ir gan atradushi veidy ka kartot attiecibas. Abas puses nav normalas. Netiro velu publiski nemazga.
 • S
  +7 +7 0

  S

  Nekad nesapratīšu cilvēkus, kas lētas popularitātes dēļ savas personiskās problēmas, bieži pat traģiskas, izliek publiskos šovos, lai pēc tam vēl saņemtu vairāk vai mazāk publiskas samazgas. Publika vienmēr būs gatava vēl paspārdīt jau cietušo.
 • Justas
  +8 +7 -1

  Justas

  Otra Magone.Ka var patikt savas problemas izlikt citiem apriesanai.Uzmani bas trukuums? Infantila neizglitota sieviete ar zemu inelekta limeni. Vsries majas sava sula ar saviem jb. Ko piesarno internetu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl