Džilindžers ar sieviņu bauda Bosnijas un Hercegovinas skaistos ūdenskritumus

0 Komentāru
Džilindžers ar sieviņu bauda Bosnijas un Hercegovinas skaistos ūdenskritumus
facebook.com/Grencberga

Režisors Dž.Dž Džilindžers kopā ar sievu Ingu devies atpūtas braucienā uz Bosniju un Hercogovinu. Pāris bauda dabas skaistumu un apbrīno ūdenskritumu spēku. Pāris bieži vien dodas dažādo atpūtas braucienos un iepazīst jaunas zemes un kultūras.

Šoreiz slavenais režisors sievu aizvedis uz Bosniju un Hercegovinu. Mīlnieki bauda dabas daiļumu, apbrīno ūdenskritumus un iemūžina pieredzēto skaistās ceļojuma fotogrāfijās.

Fotogrāfijas režisora sieva publisko sociālajos tīklos, parādot pāra draugiem un atbalstītājiem savas dzīves atpūtas mirkļus.

“Atvaļinājumā ir tik viegli, bez dienu un stundu skaitīšanas, bez matu taisnotājiem un acu laineriem, bez e-pastiem, ārpus telpas un laika. Saule, jūra, vējš, rožu eļļa, vīns, grāmatiņas un mēs!” ceļojumu sociālajos tīklos apraksta Inga.

Mīlnieki gan vēro ūdenskritumus, gan peldas kalnu upēs. Inga nebaidās lēkt ūdenī no klints un dara to bez peldkostīma augšiņas.

Laulātie draugi apmetušies skaistos apartamentos ar balkoniņu, kur aizvada ceļojuma vakarus, raksturojot šos mirkļus kā pilnus meditācijas un mūzikas. Kā nekā aiz loga ir unikālas ”jūras ērģeles”, kur viļņiem ieplūstot stabulēs un izspiežot gaisu, nepārtaukti skan brīnumaina un neatkārtojama dabas radīta mūzika!

0 Komentāru