”Duets Sandra” solistes nāves dienā rīko īpašu piemiņas koncertu

0 Komentāru
”Duets Sandra” solistes nāves dienā rīko īpašu piemiņas koncertu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pirms diviem gadiem smaga slimība aizsaulē negaidīti aizsauca dziedātāju un komponisti Sandru Brīnumu. Lai pieminētu grupas ilggadējo līderi, kas ”Duets Sandra” padarīja par atpazīstamu visā Latvijā, mūziķi rīko īpašu piemiņas koncertu.

Kas aizsauca mūžībā allaž enerģijas pilno Sandru? Lasi TE!

Kā Skaties.lv atklāj Sandras atraitnis, kurš turpina aktīvi darboties ”Duets Sandra” sastāvā, Andris Brīnums, koncerts notiks Sandras nāves dienā – 10. februārī 15.00. Saulkrastu domes zālē.

”Ieejas biļetei simboliska cena, viens eiro. Gadu atpakaļ pirmais koncerts notika Rīgā, pieaicinot arī viesmāksliniekus, tur izpildījām dziesmas kuras spēlējām pēdējos gadus kopā ar Sandru, tā bija rokmūzika, jo tā ir mūsu mīļākā mūzika, to pārsvarā izpildījām Rīgas, Jelgavas un Liepājas klubos.

Šogad iztiksim bez viesmāksliniekiem, bet mūzikas klāsts būs plašāks(šlāgeris, pops, deju mūzika, kantrī un roks), jo sāksim ar pašu pirmo dziesmu ko Sandra iedziedāja studijā, kā arī izpildīsim Sandras pēdējo sarakstīto un iedziedāto dziesmu.

Protams, ka uzspēlēsim arī pēdējās ”Dueta Sandra” dziesmas ko iedziedājis jaunais solists Andris Roga,” simboliski mūzikā izstaigāt Sandras dzīves takas aicina Andris.

Ciemos mīļi gaidīti visi grupas fani.

0 Komentāru