Didrihsones svinības, Danevičas un Kaimiņa mīla, skaistumkonkursa balsojums: nedēļa šovbiznesā

Pievienot komentāru
Didrihsones svinības, Danevičas un Kaimiņa mīla, skaistumkonkursa balsojums: nedēļa šovbiznesā
INSTAGRAM

Noslēgumam tuvojas īpaši spraiga nedēļa Latvijas šovbiznesā, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem, kas izklaides draugus šonedēļ bija satraukuši visvairāk.

Nedēļa iesākās ar lieliskiem jaunumiem pašmāju šovu cienītājiem – nesen notikusi dalībnieku atlase topošajam TV3 ekstrēmo pārvērtību šovam ”Operācija. Jauna dzīve”, kas rudenī tiks nodots skatītāju vērtējumam. Vairāk par to, kā veicās atlasē, lasi šeit!

Konkursa ”Mrs. Latvija 2020” norisi aizēnojis skandāls – deviņām dalībniecēm anulēts skatītāju balsojuma balsu skaits, secinot, ka izmantota negodīga datu manipulācija, lai iegūtu viltus balsis. Konkursa organizatore Kristīne Lindenblate sarunā ar Skaties.lv komentēja šo skandālu un atklāja, ka četras dalībnieces jau pieņēmušas lēmumu no spēles izstāties.

Ar jaunajiem balsošanas nosacījumiem vari iepazīties šeit.

Šonedēļ par gadu vecāka kļuva uzņēmēja un ”Instagram” personība Elīna Didrihsone. Skaistā dāma par godu 23. dzimšanas dienai bija sarīkojusi ballīti pašu tuvāko cilvēku lokā, kas izpelnījusies ierindoties starp nedēļas apspriestākajiem notikumiem. Vairāk lasi šeit!

Šūpuļsvētkus šonedēļ svinēja arī Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča. Viņa īpašajā dienā ar mīļu pašbildīti sociālajos tīklos apstiprināja savu satuvināšanos ar deputātu Artusu Kaimiņu. Vairāk lasi šeit!

Pagājušajā nedēļa ar negaidītu ziņu par šķiršanos klajā nāca pašmāju šovā ”Stilistu kaujas” iepazītie Gunita Bižāne un Rolands Afanasjevs, kurš šopavasar TV kameru priekšā draudzeni bildināja. Kā izrādījās, lēmums katram iet savu ceļu pārsteidzis pat pāra draugus. Kādēļ Gunita un Rolands nolēmuši šķirties, lasi šeit!

Ar retu ģimenes fotogrāfiju atbalstītājus sociālajos tīklos iepriecināja māksliniece Elīna Maligina. Viņa un viņas bijušais vīrs režisors Dž. Dž. Džilindžers kopā ar abu kopīgo meitu Hannu svinējuši atvases astoto dzimšanas dienu, un svētkiem par godu tika uzņemts skaists momentuzņēmums. Bildīti apskati šeit!

Tikmēr lieliskus jaunumus izziņoja mūziķis Andris Kivičs – viņa mīļā sieviņa Liene dāvājusi viņam meitiņu.

Savukārt šovā “X Faktors” iepazītā dziedātāja un topošā māmiņa Adriana Miglāne nesen intervijā atklājusi, ka augustā gaidāmais dēliņš nav bijis plānots mazulis – grūtniecība notikusi un viss, tātad bijis īstais laiks, lai kļūtu par māmiņu. Vaira lasi šeit!

Kaislības nebeidz rimties arī pēc šova ”Piecērt Eglītei!” noslēguma! Iepazīšanās spēles finālā daiļā Līga Eglīte izvēlējās dzejnieku Mairi Daiļo Liepiņu, un abi jau bauda galveno balvu – atpūtu ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’, taču paralēli zvaigzne turpina komunicēt ar Gunāru no Balviem. Kā Skaties.lv ziņo abu fani, pāris esot redzēts kopā.

Skaties.lv vērsās pie Līgas un Gunāra, lai noskaidrotu, vai un kā turpinās abu stāsts. Abu komentāru lasi šeit!