Dembovskas vajātāja Naura atklātais vēstījums šovu zvaigznei

73 komentāri
Dembovskas vajātāja Naura atklātais vēstījums šovu zvaigznei
FACEBOOK

Ar skaudru vēsti pie Skaties.lv vērsās šobrīd Anglijas slimnīcā guļošā Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska. Meitene atklāja, ka kāds puisis vārdā Nauris nerespektē viņas trauslo stāvokli un internetā ņirgājas par meitenes nokļūšanu slimnīcā. Pie Skaties.lv vērsās pats Nauris, lai izskaidrotu, kas ir kas.

Aija atklāj, ka puisis publisko šausminošus ierakstus, pamudinot viņu izdarīt pašnāvību. Vairāk lasi TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv uzsver Nauris, viņa ieraksts bijis vairāk kā ironizēšana par Aijas slavu, ne reāls mudinājums taisīt pašnāvību. Naurim noriebies, ka bijusī klasesbiedrene izliekas par nez kādu zvaigzni uz spēlē uz tautas jūtām ar dažādiem paziņojumiem par kārtējo nelaimīgo notikumu savā dzīvē.

”Aija spēlē uz līdzcilvēku līdzjūtību, čakarē cilvēkiem prātu.

Es neticu, ka viņai ir tās nopietnās veselības problēmas. Bet, nu labi, ja viņai tiešām, tiešām ir tās veselības problēmas, tad es rūgti nožēloju, ka es viņai uzbraucu. Bet, visticamāk, ka tas tā nav,” spriež Nauris.

Meitene esot personīgi sazinājusies ar Nauri un atklājusi, kas patiesībā viņu piemeklējis un kā dēļ nokļuvusi slimnīcā. Jā, no vienas puses, puisim žēl, bet, no otras – vai tie nav kārtējie meli?

”Kurš mūsdienās tic Aijai Dembovskai?” retoriski jautā Nauris.

Kā uzskata Nauris, Aija no visa taisa pārāk lielu drāmu. Viņa ieraksts bijis jāuztver kā humors, jo viss par un ap Aiju ir tik pārspīlēts, ka jau kļūst smieklīgs. Ja jau interneta vidē Aija ir lielāka zvaigzne kā Raimonds Pauls, kāpēc nepubliskot šādu ierakstu, kas ir joks un pārspēlējums reizē?

”Tak neuztver līdz galam nopietni. Aija. Nedari stulbības. Dzīvo zaļi savu slavas dzīvi,” rezumē Nauris.

73 komentāri