Dembovskas paziņojums ”Berlīnē iestrēgušajam” Kivičam

40 komentāri
Dembovskas paziņojums ”Berlīnē iestrēgušajam” Kivičam
PRIVĀTAIS ARHĪVS/ LETA

Mūziķis Andris Kivičs ar savu mīļoto mākslinieci Lieni Skulmi pēc tam, kad piektdienas rītā nokavēja lidmašīnu uz Latviju, ir ”iestrēguši Berlīnē”. Pie Skaties.lv vērsās cita šovbiznesa zvaigzne Aija Dembovska, kurai ir paziņojums Kivičam.

18. janvāra rītā Kivičs atklāja Skaties.lv, ka nokavējis lidmašīnu uz Rīgu, bet biļetes uz citiem reisiem ir pārāk dārgas. Kāpēc viņi nokavēja? Lasi TE!

Jau nākamajā dienā mākslinieki vērsās pie faniem, ziņojot, ka ir ”iestrēguši Berlīnē” un jautāja – vai kādam nav ideja kā nokļūt atpakaļ uz Rīgu?

”Lauku sētas” zvaigzne Dembovska atklāj Skaties.lv, ka, sākumā satraucoties par kolēģa neražu, sākusi pētīt reisu cenas, un tajā brīdī viņas līdzjūtība izgaisusi.

”Ko tas Kivičs var muldēt? Paskatījos – lidmašīnas biļetes no Berlīnes uz Rīgu vienam cilvēkam šobrīd var nopirkt par 25 eiro! Sliktākajā gadījumā lai brauc ar autobusu, tas maksās maksimums 80 eiro. Es pati regulāri esmu braukājusi uz ārzemēm ar autobusiem, iet bieži, vienmēr ir vietas un cenas nemainās.

Mīļie fani, tas, ko tas Kivičs jums cenšas iestāstīt, ir pilnīgs bullsh**. Es pati, kad izdomāju braukt uz Latviju vai ārzemēm, parasti izlemju pēdējā brīdī un nekad neesmu faniem lūgusi palīdzību, lai gan ne vienmēr ir daudz naudas!

Atļauties no Berlīnes atbraukt uz Rīgu var pat ar ”hesīša” algu!” Kiviča alkatība sadusmojusi Aiju.

Meitene uzskata, ka Kivičs to visu dara tikai viena iemesla dēļ. ”Viņi šobrīd ir uzmanības centrā, un visiem patīk slava! Popularitātes dēļ viņi tagad ir gatavi uz jebko.

Es domāju, ka tas ir triks papildus slavai,” tā Dembovska.

Tikmēr uzticīgie fani ”Twitter” radījuši mirkļbirku #AndrisNetiek un mēģina rast risinājumu, kā atgriezt mākslinieku mājās.

40 komentāri