Dembovskai iestājusies nopietna čaļu krīze; skaistule jau mēnesi nav bijusi klubā

38 komentāri
Dembovskai iestājusies nopietna čaļu krīze; skaistule jau mēnesi nav bijusi klubā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr gaisā jau lēnām sāk virmot pavasaris, šovu zvaigznes Aijas Dembovskas sirsniņā iestājies mūžīgais sals. Meitene sazinājās ar Skaties.lv no Anglijas, lai atklātu, ka pēc neskaitāmajām reizēm, kad apdedzinājusies mīlā, viņa pilnībā atmetusi cerības atrast īsto. Un šoreiz tas ir nopietni – Aija pat vairs nedodas ballēties!

Aijai Dembovskai pēdējā laikā ar vīriešiem absolūti neveicās. Pēc daudzsološu attiecību iziršanas tepat Latvijā viņa šoruden devās uz Angliju, kur atkal un atkal apdedzinās attiecībās ar vietējiem tautiešiem.

Te kāds, lai iegūtu skaistules simpātijas, mēģina viņu sazāļot un izmantot, te internetā iepazītais kavalieris pēc divām dienām pārdomā.

Kā Skaties.lv no Anglijas ziņo šovu zvaigzne, visi šie notikumi likuši viņai pamatīgi izvērtēt dzīvi un nonākt pie skarbiem secinājumiem.

”Ja tā neiet ar puišiem, šaubos, ka man vispār izdosies. Esmu atmetusi visas cerības. Ja nav lemts, tad nav jēgas mēģināt kaut ko veidot un vienmēr palikt stulbenes lomā,” puišu attieksme pret visu skaisto un patieso beidzot nopietni nokaitinājusi smukulīti.

To, ka šoreiz viss ir nopietni un jau rīt nesekos ziņa par jaunu ”īsto”, apliecina kāds drastisks lēmums, ko pieņēmusi Aija.

”Esmu pārstājusi iet uz klubiem. Pilnībā. Pēdējo reizi klubā biju mēnesi atpakaļ, un man, kas iepriekš uz klubiem gāja vairākas reizes katru nedēļu, tas ir ļoti nopietni. Un šaubos, ka jebkad vairs iešu uz klubiem,” ar skaļu paziņojumu klajā nāk daudzu iemīlētā šovu zvaigzne.

Vaina neesot Anglijas klubos – nē. Pēdējo reizi, kad zvaigzne tur bijusi, viņa jauki atpūtusies līdz pat četriem rītā, taču meitenei apnikuši tur esošie zēni un viņu tukšie solījumi.

Arī iepazīšanās internetā Aiju nesaista. Viņas ikdiena ir piepildīta, un skaistulei nav laika, lai nīktu ”Tinder” kā lielai daļai tautiešu.

”Man nav laika sēdēt iepazīšanās portālos, vienīgais, kur mani var satikt, ir manās ”Facebook” grupās,” tā Aija.

Viņa noliedz, ka skumjām par iemeslu būtu pavasara depresija. Ja Aija kaut ko pasaka, tā arī notiks – arī ciemojoties Latvijā viņa vairs pa klubiem diez vai staigāšot.

Taču fanu siltā atmiņā allaž paliks reportāža no Aijas klubu nakts, kuru joprojām var baudīt TE!

”Vienkārši esmu sapratusi, ka man nav lemts – vienmēr gadās uzskriet neīstajiem puišiem,” nopūšas Aija.

Nenokar degunu, tev ir iespēja Aiju satikt! Uzrunā meiteni domubiedru grupā pieaugušajiem, kurā Aija ir administratore!

Grupā ”Just For Fun 18+” Aiju nomedī TE!