Dembovska steidzami meklē šoferi! Tautieši gatavi arī apmaksāt zvaigznes ceļu uz Latviju

117 komentāri
Dembovska steidzami meklē šoferi! Tautieši gatavi arī apmaksāt zvaigznes ceļu uz Latviju
DĀVIS ŪLANDS, F64

Ceturtdienas, 23. maija, rītā Latviju satricināja šovu zvaigznes Aijas Dembovskas bēdu stāsts – meitene, ārstējoties Anglijas slimnīcā, palikusi bez naudas un mājvietas. Tautieši gatavi apmaksāt Aijai atgriešanos Latvijā, kas gan nav tik vienkārši, taču zvaigzne ir izlēmusi – viņa brauc mājās!

Kāpēc Aija paliek uz ielas? Viņas bēdu stāstu lasi TE!

Piektdienas rītā pie Skaties.lv vērsušies vairāki Aijas talanta cienītāji, kuri satraucas par to, kā meitenei klājas, jo Aija izteicās, ka šodien paliek bez pajumtes.

Kā Skaties.lv no Derbijas ziņo zvaigzne, viņas palīgā sauciens sadzirdēts – atradies cilvēks, kurš gatavs apmaksāt viņas atgriešanos Latvijā. Diemžēl arī tas nav tik vienkārši – vīrietis gatavs oficiāli samaksāt kompānijai, kas pārvadā cilvēkus, kad Aija ieradīsies.

Šovu zvaigzne nakti pavadījusi, apzvanot kurjeru kompānijas, taču neviens nevēlas ķēpāties ar šādu pēcapmaksas variantu.

”Tas ir bezcerīgi. Bet, jā, esmu sapratusi, ka vienīgā izeja ir atgriezties.

Varbūt var atsaukties latvieši, kuri tuvāko dienu laikā brauc mājās no Anglijas un var izbraukt caur Derbiju, paņemot līdzi mani.

Mēģināšu uz pāris dienām atrast kaut kur pajumti. Bet citādi, jā, ir vāks,” izmisusi meitene.

Ja tu vai tavi draugi tuvākajā laikā brauc uz Latviju un gatavi izbraukt caur Derbiju un paņemt līdzi Aiju, lūdzu, sazinies ar meiteni sociālajos tīklos! Tāpat, ja kāda pārvadātāju kompānija gatava atvest Aiju mājās, vienojoties par oficiālu pēcapmaksu, ziņojiet Aijai.