Daiļajai Emīlijai Ratajkovski grūtniecības laikā pārmet aizraušanos ar “skaistuma injekcijām”

0 Komentāru
Daiļajai Emīlijai Ratajkovski grūtniecības laikā pārmet aizraušanos ar “skaistuma injekcijām”
INSTAGRAM

Pasaulē pieprasītā modele Emīlija Ratajkovski un viņas vīrs aktieris Sebastians Bērs-Maklards drīzumā kļūs par vecākiem pirmdzimtajam, taču gaidību prieku nu aizēnojušas runas par topošās māmiņas pārlieko aizraušanos ar mākslīgo skaistumu, kas grūtniecības laikā ir nevēlams. Skaistule šīs runas kategoriski noliedz.

Lielbritānijā dzimusī amerikāņu modele un aktrise Emīlija Ratajkovski skaistā auguma un pilnīgo lūpu dēļ tiek uzskatīta par vienu no pasaules seksīgākajām sievietēm. Taču nu viņa spiesta taisnoties, ka savas lūpas nav palielinājusi mākslīgi.

Modele vietnes “Instagram” stāstiņos uzsver, ka viņa lūpas nekad nav piedzīvojušas jebkādu no infekcijām – ne agrāk, ne tagad, kad viņa ir bērniņa gaidībās.

Viņa norādījusi, ka aicinājumu beidzot pārstāt savu izskatu uzlabot ar injekcijām viņa saņemot ne reizi vien. Taču visi pārmetumi esot nevietā.

“Sievietes asins tilpums pieaug par 50 procentiem,” viņa piebildusi, ”tāpēc grūtniecības laikā sievietes seja un lūpas var nedaudz uzpūsties.”

Lūpu injekciju vai citu pildvielu, ko iecienījušas slavenības, drošums grūtniecības laikā nav pierādīts, tādēļ vairums ārstu tās neiesaka.

Patlaban Ratajkovski ir grūtniecības pēdējā – trešajā – trimestrī, kad dzemdības un tikšanās ar bērniņu vairs nav tālu.

Foto: daiļā Emīlija niecīgā bikini izrāda satriecošo augumu

0 Komentāru