Daiļā Sedokova velta sirsnīgus vārdus mīļotajam Timmam dzimšanas dienā

Pievienot komentāru
Daiļā Sedokova velta sirsnīgus vārdus mīļotajam Timmam dzimšanas dienā
INSTAGRAM

Ceturtdien, 2. jūlijā, 28. dzimšanas dienu svin latviešu basketbolists Jānis Timma, un viņa draudzene Krievijā populārā dziedātāja Anna Sedokova izmantojusi izdevību mīļoto apsveikt arī ar sociālo tīklu starpniecību.

Viens no Latvijas un Krievijas šovbiznesā apspriestākajiem pāriem – dziedātāja Anna Sedokova un basketbolists Jānis Timma – savas siltās jūtas nekad nav kautrējies izrādīt publiski. Sportista dzimšanas dienā Anna viņam sociālajos tīklos veltījusi mīļus vārdus.

Sedokova savā ”Instagram” foto blogā publicējusi bildīti, kurā Timma pozē baseinā, un fotogrāfijas komentārā kārtējo reizi atzinusies mīlestībā.

”Es nezinu, kurš mani jebkad būtu mīlējis vairāk. Es to nekad nevēlos zināt. Es tevi ļoti mīlu. Es vienmēr būšu blakus,” mīļus vārdus draugam veltījusi Sedokova.

Jāņa fotogrāfija zibens ātrumā apbērta ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām, Sedokovas apsveikumam svētkos pievienojies arī kuplais atbalstītāju pulks.

Atgādinām, ka Annas Sedokovas un Jāņa Timmas attiecības sabiedrības uzmanības lokā nonāca pērnā gada vasarā. Septembra sākumā, Timma paziņoja, ka pašķīries no savas sievas un dēla mātes. Mēnesi vēlāk Anna un Jānis beidzot apstiprināja, ka abus vieno romantiskas jūtas.