Britu karaļnama fanus sajūsmina princeses Šarlotes emocijas tēvoča kāzu dienā

2 komentāri
Britu karaļnama fanus sajūsmina princeses Šarlotes emocijas tēvoča kāzu dienā
AP/LETA

Karalisko kāzu dienā, kad notikuma centrā bija princis Harijs un Megana Mārkla, savu daļu uzmanības ”laupījusi” mazā princese Šarlote. Meitenītes patiesās emocijas saviļņojušas neskaitāmus karaliskās ģimenes fanus kā Lielbritānijā, tā pasaulē.

Par gada kāzām dēvēto notikumu tiešraidē vēroja miljoniem britu karaļnama fanu. Daudzu skatītāju sirdis aizkustinājuši Kembridžas hercogienes Ketrīnas Midltones un prinča Viljama bērni.

Lielbritānijā pierasts, ka līgavas māsu pienākumu pilda bērni, un starp līgavas ”palīgiem” bija arī princese Šarlote, kura maijā nosvinēja trešo dzimšanas dienu, un princis Džordžs, kurš jūlijā svinēs piektos šūpuļsvētkus.

Augstdzimušās ģimenes bērni parasti sabiedrībā uzvedas gandrīz nevainojami. Tādēļ pasauli sajūsminājušas abu neviltotās emocijas un rotaļīgums sava tēvoča Harija kāzu dienā.

Sevišķu ievērību izpelnījusies Šarlote, kuru preses fotogrāfi un operatori nav skopojušies iemūžināt. Kādā no kadriem mazulīte bērnišķīgi izkārusi mēli, bet citā brīdī redzama, sirsnīgi mājam sajūsminātajai tautai.

Princese Šarlote karaliski māj sajūsminātajai tautai