Britu karaliskā mazuļa neprāts: fani izslējuši teltis pie slimnīcas, kur notiks dzemdības

1 komentārs
Britu karaliskā mazuļa neprāts: fani izslējuši teltis pie slimnīcas, kur notiks dzemdības
PA Images/SCANPIX

Jau šomēnes pasaulē nāks prinča Viljama un hercogienes Ketrīnas trešais bērns. Karaliskā pāra lielākie fani jau ir uzslējuši teltis pie slimnīcas, kur notiks dzemdības, un diskutē par jaundzimušā vārdu.

Tikmēr ēnā nav palicis arī Viljama jaunākais brālis Harijs. Jau pēc mēneša viņš gredzenus mīs ar amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu.

Britu karaliskā pāra – prinča Viljama un hercogienes Ketrīnas – pasaka sākās universitātes laikos, un, lai gan sākotnēji romantisku attiecību valgi netika pīti, drīz vien tas mainījās. Nu viņiem ir divi bērni – dēls Džordžs, kuram jūlijā paliks pieci gadi, un meita Šarlote, kura nākammēnes svinēs trešo dzimšanas dienu. Bet jau šomēnes pasaulē nāks viņu trešais bērns.

”Ir viena persona, kura teju nekad netiek pieminēta, – Kerola Midltone. Viņa ir prinča sievasmāte, bērnu vecmāmiņa. Un patiesībā viņa ir tā, kura ir ļoti smagi strādājusi, lai viņas meitai nekā netrūktu un grūtniecība noritētu veiksmīgi. Visiem, kuri jūsmo par karalisko pāri, vajadzētu jūsmot arī par viņu,” norāda Britu karaļnama biogrāfs Endrū Mortons.

Neatkarīgi no dzimuma jaundzimušais būs piektais rindā uz troni. Šāda kārtība iedibināta 2013. gadā, pirms prinča Džordža piedzimšanas, kad tika grozīts gadsimtiem ilgi nemainītais likums, kas, pat ja toreiz būtu piedzimusi meitene, garantēja, ka pāra pirmdzimtais būs tiešais troņmantinieks.

Tāpat kā gaidot pirmo Viljama un Ketrīnas bērnu nākšanu pasaulē, jau šobrīd karaliskās ģimenes fani ir uzslējuši teltis pie Svētas Mērijas slimnīcas Lindo korpusa un ļauj vaļu fantāzijai, vai piedzims puika vai meitene, un kā viņu sauks.

”Ja tas būs puika, domāju, ka viņu sauks Filips Maikls, godinot Ketrīnas tēvu. Bet, ja meitene, tad Elizabete vai Džordžīna. Ā nē, ģimenē jau ir Džordžs. Nu tad Viktorija!” tā Mortons.

Tomēr, lai arī šobrīd ap šo notikumu sacelta liela ažiotāža, vēl lielāku cilvēku interesi izpelnījušās ir Viljama jaunākā brāļa, Velsas prinča Harija gaidāmās kāzas ar amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu, kas notiks jau 19. maijā.

TOP komentāri

  • aaa
    +2 +2 0

    aaa

    Tie cilvēki vienkārši ir stulbi. Labāk pievērstu uzmanību saviem tuviniekiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl