Blogere Armaņeva valdzina caurspīdīgā apakšveļā

2 komentāri
Blogere Armaņeva valdzina caurspīdīgā apakšveļā
INSTAGRAM

Pašmāju modes un stila eksperte, Blogeru un influenceru asociācijas dibinātāja Maija Armaņeva brīvdienās saviem atbalstītājiem sarūpējusi īstu saldo ēdienu – sociālajos tīklos publiskojusi sievišķīgu foto, kurā viņa iemūžināta caurspīdīgā apakšveļā.

Blogere Maija Armaņeva savā ”Instagram” foto blogā padalījusies ar kārdinošu pašbildīti, kas uzņemta spoguļa priekšā.

Maija Armaņeva atklāj sava lieliskā auguma noslēpumu

Momentuzņēmumā Maija redzama, pozējam greznā apakšveļā, kas ļauj novērtēt viņas auguma sievišķīgās aprises. Krūšu galu zonu fotogrāfijā lieliskā auguma īpašniece aizsegusi ar uzrakstu ”cenzēts”.

Savukārt ”Instagram” īsajos stāstiņos, kas publiski pieejami 24 stundas, modes un stila lietpratējas atbalstītājiem bija iespējams sekot līdzi, kā viņa apakšveļas veikalā izvēlas sev vispiemērotāko krūšturi un biksītes.

Kā sieviete atklājusi, no veikala viņa devusies prom ar trim krūšturu un apakšbiksīšu komplektiem, krūšu lentēm, silikona krūšturiem, kas piemēroti kleitām ar atklātu muguras daļu, un vilnas un zīda apakšveļu aukstām ziemas dienām, kas ir veids, kā ģērbties viegli, bet saglabāt siltumu.

View this post on Instagram

Decided not to ‘free the nipple’ but I just could not resist to share my yesterday’s lingerie experience 🖤 It all started with a fashion show in Copenhagen that I was invited to. It was then when I learned about the brand’s philosophy and it matched my own 💯🙌🏽❤ Then I shot a short IGTV video about how amazing and supportive they are to women of all shapes and sizes, and received dozens of DM’s from you about how much you love this brand. Yesterday I got to experience an amazing service by lingerie fairies 🧚🏻‍♀️ (it’s how I like to call them because they KNOW how to find that perfect fit out of all the 88 bra sizes). Went out of the store with three sets of bras and panties, boob tapes, silicone bra for open-back dresses and a wool+silk underwear for cold winter days (it is my way of dressing light but staying warm). If you want to learn more about any item that I got, comment below and I might make some videos answering all your questions. A pleasure to get to know you @changelingerie_latvia 😍 #inpartnershipwith #changelingerie

A post shared by MAIJA ARMANEVA Content Creator (@maija_armaneva) on

Blogere Armaņeva drosmīgā tērpā mirdz un laistās Kannās

2 komentāri