Beidzies 66 gadus vecā Gunta Veita un jauniņās šovu zvaigznes Elenas mīlasstāsts

107 komentāri
Beidzies 66 gadus vecā Gunta Veita un jauniņās šovu zvaigznes Elenas mīlasstāsts
SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES

Pēc gandrīz četru gadu kopā būšanas izjukušas slavenā mūziķa Gunta Veita un par viņu 35 gadus jaunākās šovu zvaigznes Elenas Kalickas attiecības.

Elenas (31) un grupas ”Credo” solista Gunta Veita (66) attiecības beigušās pērnā gada nogalē. ”Mēs ar Gunti īsi pirms Ziemassvētkiem izšķīrāmies,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Elena.

Par gandrīz četriem gadiem, kas tikuši pavadīti kopdzīvē ar populāro skatuves mākslinieku, Elena var teikt tikai labāko un ne mirkli no šī laika nenožēlo.

”Mums kopā bija patiešām forši. Es nekad neaizmirsīšu šīs attiecības. Tās bija tiešām ļoti labas attiecības. Liels paldies viņam.

Februārī mums būtu četri gadi kopā, bet tos nesagaidījām. Es izdomāju, ka man tomēr svarīgāk ir izveidot ģimeni, Guntis nebija ar mieru. Līdz ar to mani liktenis saveda kopā ar citu cilvēku, savukārt Gunti ar citu dāmu,” stāsta Elena.

”Es Gunti tiešām mīlēju, bet sapratu, ka man tuvojas 31, un savā dzīvē tomēr kaut kas ir jāmaina. Es domāju, ka ar Gunti es varētu būt ļoti ilgi kopā, ar viņu ir ļoti vienkārši komunicēt, viņš ir foršs cilvēks, bet ir jādomā arī par sevi, jābūt arī nedaudz egoistei.

Man ļoti, ļoti gribas bērnu. Es saprotu, ka nu ir pienācis tas brīdis, kad vajag. Es tāpat vairs nebūšu nekāda jaunā mamma,” Skaties.lv stāsta Elena.

Elena pieļauj, ka, ja vien nebūtu izvērtusies kāda situāciju, par ko publiski viņa nevēlas klāstīt, varbūt abi joprojām būtu kopā. ”Ja ar otru cilvēku ir forši, tad šķirties baigi negribas. Bet ir arī liktenis, un no tā laikam neizbēgt,” viņa norāda.

Pēc šķiršanās Elena un Guntis saglabājuši labas attiecības. ”Mēs varam viens otram piezvanīt, jo šķīrāmies bez naida. Attiecības ir kā jau ar bijušajiem – otrās pusītes, domāju, īpaši priecīgas par to nekad nav, ka aktīvi komunicē ar saviem bijušajiem,” skaidro Elena.

Kā norāda Elena, šķiršanās bijusi ļoti spontāna: ”Tas notika burtiski dažu stundu laikā. Es jau zināju, ka man būs cits cilvēks.”

Nu viņai izveidojušās attiecības ar vīrieti, ar kuru jau reiz bijusi pazīstama. ”Pirms 15 gadiem mēs komunicējām, viņš bija manas pirmās mīlestības labākais draugs. Tagad es saprotu, ka liktenis mūs vienkārši saveda kopā, tāpēc ka tā vajadzēja notikt,” stāsta Elena.

Par savu jauno draugu viņa piebilst vien to, ka viņš ir jūrnieks. ”Viņš drīz būs kapteinis,” atklāj Elena un neslēpj, ka mīļotā vīrieša profesijas dēļ abi uz noteiktu laiku būs šķirti. ”Tas brīdis tuvojas. Un tad jau redzēs, vai mēs izturēsim vai nē. Tas būs labs tests. Un ja izturēsim, tad viss būs baigi forši,” tā Elena.

Elenu Kalicku Latvija plašāk iepazina 2017. gadā, kad izpelnījās visai skandalozu slavu pēc dalības TV3 šovā ”Precētie pret brīvajiem”. Vēlāk viņa kļuva par vienu no TV6 mēneša meitenēm, un uz interviju aicināja mēneša vīrieti, par kuru tika izraudzīts Veits. Interviju lasi te!

Drīz pēc tam jaunā dāma pārsteidza sabiedrību, atklājot vēl kādu daļai sabiedrības neticamu faktu – viņa ar grupas “Credo” solistu ir uzsākusi attiecības, kļūstot par vienu no pretrunīgāk vērtētajiem pāriem Latvijas šovbiznesā.

107 komentāri