Bēgot no vīrusa, Latvijā atgriezusies Spānijā dzīvojošā latviešu sensācija Astrīda Klišāne

5 komentāri
Bēgot no vīrusa, Latvijā atgriezusies Spānijā dzīvojošā latviešu sensācija Astrīda Klišāne
INSTAGRAM

Kā ziņo Spānijas mediji un apliecina ”Instagram”, Latvijā kopā ar vīru, latīņamerikāņu popzvaigzni Karlo Bauti, un abu trim bērniem atgriezusies Spānijā dzīvojošā latviešu sensācija – miljonāra un mecenāta Viļa Vītola mazmeita Astrīda Klišāne.

Kā vēsta Spānijas vadošais medijs ”Hola!”, Astrīda ar vīru un viņu trim bērniem Markusu, Lieni un Alisi kopā pagājušā gada izskaņas atgriezušies Latvijā un pavada laiku, apceļojot dzimto zemi.

Kā izdevumam pastāstījis pāris, kas Spānijā ir vietējās zvaigznes, viņi šādi izmanto iespēju izrauties no smagā gada vīrusa zīmē (Covid-19 smagi skāris Spāniju) un reizē iepazīstināt atvases ar mammas dzimto zemi. Pēc ierašanās visi, protams, ievērojuši karantīnu un tikai tad ļāvušies ceļošanai.

Pāris lepni stāstījis Spānijas medijiem, ka ”Latvija tiek dēvēta par to Eiropas valsti, kurā ir vistīrākais gaiss” un atrādījuši attēlus ar skaistiem Latvijas skatiem, iedvesmojot spāņus sekot Astrīdas ”Instagram” blogam, kurā nu teju ik dienas parādās jauni kadri no ziemotās Latvijas.

Pašmāju miljonāra atvase jau vairākus gadus ir precējusies ar latīņamerikāņu popzvaigzni Karlo Bauti un kopā ar abu trim bērniem dzīvo Spānijā. Tur simpātiskā latviete izpelnījusies plašu popularitāti kā dzīvesstila blogere, modele, interjera dizainere un iedvesmojoša mamma.

Astrīdai ir tūkstošiem ”Instagram” sekotāju, kuri nu caur viņas blogu var iepazīt arī skaistākās Latvijas ainiņas. Viņas seja nereti rotā arī populārus spāņu izklaides izdevumus.

Mūziķis Karlo Baute un Astrīda Klišāne Spānijā tiek uzskatīti par vienu no slavenību parauģimenēm, un viņu gaitām vietējiem mediji seko tikpat aktīvi kā britu karaļpārim.