Bēbīšu bums, Sauliešu greznā atpūta, Dembovskas nedienas: nedēļa šovbiznesā

Pievienot komentāru
Bēbīšu bums, Sauliešu greznā atpūta, Dembovskas nedienas: nedēļa šovbiznesā
INSTAGRAM / FACEBOOK

Šonedēļ notikumi pašmāju šovbiznesā biruši kā no pārpilnības raga, un īpaši daudz vietējās sabiedrības uzmanību piesaistījuši jaunumi par populāru ļaužu atvasēm. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nedēļas karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem izklaidē.

Februāra sākumā par vecākiem meitiņai kļuva pazīstamais dziedātājs Rinaldo un viņa mīļotā Inese Sīmane. Nedēļas sākumā visbeidzot kļuva zināms, kādu vārdu laimīgie vecāki izvēlējušies mazulītei. Kā sociālajos tīklos atklāja Rinaldo, meitiņai, kura līdz dēvēta par princesīti, dots vārdiņš Izabela.

Šonedēļ fanus iepriecinājis arī dziedātājs un šova ”X Faktors” mentors Intars Busulis, kurš pērnā gada pavasarī piedzīvoja ģimenes pieaugumu – viņa sieva Inga laida pasaulē abu kopīgo dēliņu. Šonedēļ mūziķis savu kuplo atbalstītāju loku iepriecināja ar foto, kurā pirmo pozēja kopā ar jaunāko atvasīti Jāni.

Savukārt īsi pirms brīvdienām ar skaistiem jaunumiem par ģimenes pieaugumu nāca klajā dziedātājs Miks Dukurs, kurš kopā ar sieviņu Lauru pasaulē sagaidījis otro bērniņu.

Bet par vecākiem trešajai atvasītei kļuva populārie mūziķi Māra Upmane-Holšteine un Goran Gora, īstajā vārdā Jānis Holšteins-Upmanis. 23. maija naktī pasaulē nāca pāra meitiņa Hanna.

Vēl šonedēļ pārsteigumu saviem atbalstītājiem sarūpēja populārā Dailes teātra aktrise Darta Daneviča – skaistā skatuves māksliniece ļāvusies iespaidīgā vizuālā tēla pārmaiņām un no tumšmates kļuvusi par blondīni.

Ar lustīgiem kadriem no ģimenes atpūtas saulainajā Turcijā sociālās saziņas vietnē “Instagram” dalījušies hokejists Kaspars Saulietis un viņa daiļā sieviņa Katrīne. Pāris kopā ar atvasēm devušies uz tūristu iecienīto Alāniju, kur bauda visus kūrortpilsētas priekus un labumu, kā arī tvēruši īpaši romantiskus mirkļus.

Šonedēļ Latviju satricināja šovu zvaigznes Aijas Dembovskas bēdu stāsts – meitene, ārstējoties Anglijas slimnīcā, palikusi bez naudas un mājvietas.

Drīz vien sekoja zvaigznes lēmums – viņa atgriezīsies Latvijā. Un tautieši pat gatavi apmaksāt Aijai atgriešanos mājās. Tomēr viss neesot tik vienkārši. Vairāk lasi šeit!

Jau nākamās nedēļas sākumā TV3 ar septīto sezonu atgriezīsies iemīļotais seriāls “Viņas melo labāk”. Notikumam par godu šonedēļ tika sarīkota vasarīga jaunās sezonas atklāšanas ballīte.