Baibai Sipeniecei-Gavarei – apaļi 50. “Svētki ir jāsvin!”

24 komentāri

Šodien, 21. februārī, 50 gadu dzimšanas dienu svin slavenā humoriste, radio ”Star FM” rīta raidījuma, TV šovu un pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare. Rīta raidījumā ”900 sekundes” jubilāre atklāj, kā jūtas lielajā dienā.

”Paldies visiem par sveicieniem! Sveicēji vispār ļoti ņipri – sāka sveikt jau aizvakar,” saka jubilāre. Viņa atklāj, ka pa pastu saņēmu apsveikuma kartīti, kādu gribējusi, – ar rozēm un zelta 50.

Kā atzīst Baiba, viņa pieder tai cilvēku grupai, kuri saka, ka svinēt vajag.

”Mēs esam piedzimuši, lai priecātos un lai dotu prieku citiem. Tā ir mana pārliecība. Jā, ir arī ikdiena, ikdienā ir jāstrādā, bet svētki ir jāsvin. Visi svētki ir jāsvin! Un kad tad tu redzēsi savus draugus tādā kuplā lokā?” atzīst Baiba.

21. februārī kinoteātra ”Splendid Palace” Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvos Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde ”Vienreiz jau var”.

Kā raidījumā atklāj Baiba, viens no iemesliem, kādēļ piekritusi veidot stāvizrādi, bijis tas, ka, tuvojoties 50 gadu jubilejai, izrāde ļautu novērst uzmanību no domām, kas būs pēc apaļās dzimšanas dienas.

”Otra lieta – man tiešām ir ko teikt. Pa šie gadiem, ko esmu vadījusi pasākumus – korporatīvos pasākumus, kāzas, dažādas jubilejas, tur ir stāsti,” atklāj Baiba.

Kopumā stāvizrāde ”Vienreiz jau var” tiks izrādīta 52 Latvijas vietās. ”Man jāpasaka paldies visai Latvijai par uzticību. Es tiešām ceru, ka jūs nebūsiet vīlušies,” tā Sipeniece-Gavare.

24 komentāri