Baiba Sipeniece savus 50 svinēs īpašā jubilejas stāvizrādē ”Vienreiz jau var”

5 komentāri
Baiba Sipeniece savus 50 svinēs īpašā jubilejas stāvizrādē ”Vienreiz jau var”
PUBLICITĀTES FOTO

21. februārī kinoteātra ”Splendid Palace” Lielajā zālē notiks vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces-Gavares) iznāciens stāvizrādes formā ar bufetes elementiem – īpašā jubilejas izrāde ”Vienreiz jau var”. Ar šo izrādi sāksies Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāžu tūre par godu mākslinieces 50 gadu jubilejai.

”2020. gada 21. februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem.

Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri ”tiem trakajiem zirgiem skrien līdz un aizmirst, vai vakars vai rīts”.

Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus,” saka Baiba, piebilstot:

”Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss ”nāks ārā”.

Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Deviņas izrādes Rīgā notiks kinoteātrī ”Splendid Palace”, trīs – VEF Kultūras pilī; trīsreiz viņa viesosies arī Jelgavā, divreiz – Rēzeknē, Cēsīs, Ogrē, Ādažos, Liepājā, Valmierā, Siguldā, Mārupē, Rojā, kā arī citur Latvijā.

Biļetes uz izrādēm var iegādāties ”Biļešu Paradīzes” tīklā.