Baiba Sipeniece-Gavare palepojas, ka spēj nosēsties špagatā

2 komentāri
Baiba Sipeniece-Gavare palepojas, ka spēj nosēsties špagatā
INSTAGRAM

Lai gan iepriekš populārā TV un radio radījumu un pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ar savas dzīves notikumu atspoguļošanu sociālajos tīklos nav bijusi pārāk aktīva, pēdējā laikā viņa īpaši sarosījusies vietnē ”Instagram”, kur šonedēļ savus atbalstītājus pārsteigusi ar atraktīvu kadru.

Savā ”Instagram” foto blogā publicējusi momentuzņēmumu, kurā viņa iemūžināta, graciozi uz grīdas izpildām špagatu.

”Kas, man špagatā vēl nosēsties? Šādu frāzi tak esat dzirdējuši, kad prasa no tevis “neiespējamo”,” bildes aprakstā norādījusi Baiba. Viņa uzsvērusi, ka, ja vajag, spēj ne tikai špagatā nosēsties, bet arī piecelties atpakaļ.

Foto Baibas atbalstītāju lokā uzņemts ar sajūsmu un novērtēts ar vairāk nekā divarpus tūkstošiem sarkano ”patīk” sirsniņu. Ļaudis pauduši pārsteigumu un atzinīgi novērtējuši sievietes lokanību.

Šis nav vienīgais vingruma triks, ko Sipeniece-Gavara var nodemonstrēt. Viņa ir gatava kaut uz galvas stāvēt, ”lai tikai ik rītu mostos ar domu, ka eju uz darbu, kas sagādā baudu.” ”Radio ”Star FM” ”Zoopasta” ir mans dzinējspēks,” paziņojusi ētera personība.

Viņa nav turējusi sveci zem pūra un atklājusi daudz interesanta arī par saviem radio kolēģiem.

”Egons Reiters (sirsnīgs un bezgaljauks arī dzīvē) līdz 40 gadiem uz pasauli skatījies tikai ar vienu aci, Jānis Romanovskis var aizsniegt ar mēli degungalu (it kā nekas, bet tas liecina, ka mēle šim tiešām lunkana), Māris Grigalis, lai realizētu savu sapni (mopēds ”Delta”), ir gatavs vistu kakas mēzt,” raksta Sipeniece-Gavare.

Kā uzsver Baiba, stāstam ir arī morāle: ”Ja gribi ko sasniegt, vajag gribēt un varēt!”

View this post on Instagram

Kas man špagatā vēl nosēsties??? Šādu frāzi tak esat dzirdējuši,kad prasa no tevis “neiespējamo”. Tas ir nieks,esmu gatava kauč uz galvas stāvēt,lai tikai ik rītu mostos ar domu,ka eju uz darbu,kas sagādā baudu! #Radio Star Fm Zoopasta ir mans dzinējspēks🚀,šonedēļ mēs atklājam savas mazāk zināmās šķautnes,un re,kas atklājas -Egons Reiters(sirsnīgs un bezgaljauks arī dzīvē)līdz 40 g.uz pasauli skatījies tikai ar vienu aci😉,Jānis Romanovskis var aizsniegt ar mēli degungalu😝(it kā nekas,bet tas liecina,ka mēle šim tiešām lunkana),Māris Grigalis,lai realizētu savu sapni(mopēds Delta)ir gatavs vistu kakas mēzt 🐓,nu bet es,ja vajag špagatā nosēsties 🧘‍♀️varu,pat piecelties atpakaļ arī! Morāle :Ja gribi ko saniegt,vajag GRIBĒT UN VARĒT!

A post shared by Baiba Sipeniece-Gavare (@baiba.sipeniecegavare) on

2 komentāri