Baiba Sipeniece-Gavare devusies pirmajā ārzemju ceļojumā pēc ierobežojumu mīkstināšanas

19 komentāri
Baiba Sipeniece-Gavare devusies pirmajā ārzemju ceļojumā pēc ierobežojumu mīkstināšanas

Pagājušās nedēļas nogalē, kad iedzīvotāju brīvai kustībai tika atvērtas Baltijas valstu iekšējās robežas, viena starp pirmajām, kura izmantoja iespēju doties ārpus Latvijas, bija tautā iemīļotā radio un TV raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

Baiba Sipeniece-Gavare aktīvi rosās sociālajos tīklos un regulāri informē atbalstītājus par savām ikdienas gaitām, un nedēļas izskaņā viņa publicējusi video, kurā dalās pirmā ārzemju ceļojuma pēc ierobežojumu mīkstināšanas iespaidos.

”15. maijā tika atvērtas Baltijas valstu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas robežas jeb, kā teica Valsts prezidents, Mazā Šengena!

Bijām vieni no pirmajiem, kuri, ievērojot visu, ko vajag ievērot, devāmies apraudzīt mūsu māju Sāremā salā.

Uz Latvijas-Igaunijas robežas nekāda aizķeršanās jeb kontroles nebija, tālāk, no kontinenta šķiroties, pie prāmja arī ne. Igauņi kā jau igauņi – mierīgi, disciplinēti, proti, šo laiku pārcietuši stoiciski. Salenieki dabūja ciest vairāk, jo itāļi bij’ atbraukuši volejbolu uzspēlēt,” raksta Baiba.

Nu Baiba ar ģimeni jau ir atgriezusies Latvijā un visiem novēl labu veselību.

Atgādinām, ka Baiba Sipeniece-Gavare martā, pirms Latvijā tika izsludināta ārkārtējā situācija, bija devusies uz Austriju, kur kopā ar ģimeni baudīja atvaļinājumu slēpojot.

Ar saviem atbalstītājiem Baiba sazinājās vietnē ”Instagram”, kur viņa sākumā klāstīja, ka Austrijā ”viss mierīgi un par koronu neviens nerunā”, bet vēlāk ziņoja, ka pēc atgriešanās mājās kā likumpaklausīgi pilsoņi viņi ievēros visus piesardzības pasākumus.

Video, kurā Baiba klāstīja rīcības plānu pēc atgriešanās dzimtenē, atzinīgi novērtēja Veselības ministre Ilze Viņķele.

Februārī pirmizrādi piedzīvoja Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde ”Vienreiz jau var”, kas veltīta viņas 50 gadu jubilejai. Līdz ar ārkārtējo situāciju lielākā daļa izrāžu pārcelta uz rudeni.