Baiba Sipeniece-Gavare atrāda, kā izskatījās tīņu gados

2 komentāri
Baiba Sipeniece-Gavare atrāda, kā izskatījās tīņu gados
KASPARS KRAFTS, F64

Tautā mīlētā radio un TV raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare pārsteigusi savus atbalstītājus sociālajos tīklos, publiskojot bildīti, kurā viņa redzama pusaudžu vecumā.

Baiba Sipeniece-Gavare, kura ir arī aktīva sociālo tīklu lietotāja, vietnē “Instagram” publicējusi foto kolāžu, kurā viena pusē redzama viņas jaunākā atvase Hermīne, bet otrā – viņa pati.

“Divi pasaules. Hermīne, mana jaunākā meita (pa kreisi) un es (pa labi). Šeit mums abām viens vecums.

Hermīne stāv uz Barselonas fona (ne šogad, protams, ne) un es savukārt uz Dobeles fotoateljē drapēriju fona,” skaidro Baiba.

Tāpat viņa atklājusi, ka tovasar viņas mammai nebija problēmu ar to, ko iesākt ar mazās Baibas brīvo laiku.

“Es biju kārtīgs skuķis un varēju izstrādāt ciparus. Par laimi, dzimtā Jaunpils atrada, ko darīt ikvienam (nesekos saraksts ar lauku darbiem, bet bija ok),” atzīst Baiba.

View this post on Instagram

Divi pasaules.Hermīne,mana jaunākā meita(pa kreisi)un es (pa labi).Šeit mums abām viens vecums.Hermīne stāv uz Barselonas fona(ne šogad,protams,ne) un es ,savukārt uz Dobeles fotoateljē drapēriju fona🤣Manai mammai tovasar nebija problēmas ar to,ko iesākt ar manu brīvo laiku,jo es biju kārtīgs skuķis👧 un varēju izstrādāt ciparus,par laimi dzimtā Jaunpils atrada ko darīt ik vienam(nesekos saraksts ar lauku darbiem,bet bija ok)Man šovasar bija jākasa galva🤔,jo Hermīne arī izrādījās skuķis uz goda💪!Ikvasaras sporta nometne Murjāņos šogad nav,nu un vispār tīņiem ar nometnēm tā švakri😩.Kāds prieks,kad piezvanīja @I’mperfekt meitenes un paziņoja,ka radošā nometne būs! Nometņu mērķis – izkāpt no virtuālās realitātes un iekāpt vasarā. Meitenes gleznos, rakstīs radošus stāstus, piedzīvos sevi dejā💃, jogas asanās🧘‍♀️ un citās interesantās meistarklasēs, klausīsies iedvesmojošu cilvēku pieredzes stāstos un, maršveloviem čarkstot♨️🌅, saulrietā pie ugunskura stāstīs savus,būt šeit un tagad, būt pašām, būt labām tieši šādām.Mammas,tēti,kuriem aug skaistas,gudras,interesantas meitas vecumā no 9-16 g. Nu dalos,varbūt noderēs: Linki te: https://bit.ly/2BnKknb https://bit.ly/2VEofYp

A post shared by Baiba Sipeniece-Gavare (@baiba.sipeniecegavare) on

Februārī pirmizrādi piedzīvoja Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde ”Vienreiz jau var”, kas veltīta viņas 50 gadu jubilejai. Līdz ar ārkārtējo situāciju lielākā daļa izrāžu pārcelta uz rudeni.