33 komentāri

Jūniju uzsākot, Latviju satricināja stāsts par Aijas Dembovskas grezno dzīvi Nīderlandē. Lai paspilgtinātu iespaidu par sapni, ko izdzīvo, Aija atrāda Skaties.lv lasītājiem video no smalkām svinībām, kurās lijis šampanietis un kurās viņa brīvdienās plosījusies.

‘’Nedēļā nopelnu 500 eiro. Jau nopirku sev jaunu telefonu. Dzīvoju bagātnieku rajonā. Pie manas mājas ir ezers, baseins un tenisa korti! Kā īstai bagātniecei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naudas netrūkst. Makā man visu laiku stāv simtnieks. Es to dēvēju par naudu tēriņiem,’’ savu bagātnieces dzīvesveidu Skaties.lv raksturoja Aija. Plašāk lasi un attēlus no smalkās dzīves apskati TE!

Aijas stāsts izsaucis plašas diskusijas sabiedrībā. Kā Skaties.lv ziņo Aija, viņu tautiešu skaudīgie komentāri nesatrauc – gluži otrādi! Viņa savu triumfu pār skauģiem kārtīgi nosvinējusi brīvdienu ballītē. Nelielu daļu no smalkajām svinībām šovu zvaigzne atrāda faniem.

Vai zini stāstu par Aijas skarbo pagātni? Lasi TE!

Kā smejas Aija, šī vēl esot mierīgā ballītes daļa – citus video nemaz nedrīkstot publiski rādīt. ”Pārāk lieli kompromāti pret mani,” smejas Aija, kura turpina baudīt dzīvi par spīti skauģu runām.

Vēl vairāk – viņa savā lai iekārtotajā Nīderlandes istabiņā palikusi viena – ar Aiju dzīvojošā poliete nav izturējusi spriedzi un izvākusies.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl