Bagātnieku dzīres, spītējot skauģiem! Skandalozā Aija brīvdienās baudījusi īpaši vētrainu uzdzīvi

33 komentāri
Bagātnieku dzīres, spītējot skauģiem! Skandalozā Aija brīvdienās baudījusi īpaši vētrainu uzdzīvi
Privātais arhīvs

Jūniju uzsākot, Latviju satricināja stāsts par Aijas Dembovskas grezno dzīvi Nīderlandē. Lai paspilgtinātu iespaidu par sapni, ko izdzīvo, Aija atrāda Skaties.lv lasītājiem video no smalkām svinībām, kurās lijis šampanietis un kurās viņa brīvdienās plosījusies.

‘’Nedēļā nopelnu 500 eiro. Jau nopirku sev jaunu telefonu. Dzīvoju bagātnieku rajonā. Pie manas mājas ir ezers, baseins un tenisa korti! Kā īstai bagātniecei.

Naudas netrūkst. Makā man visu laiku stāv simtnieks. Es to dēvēju par naudu tēriņiem,’’ savu bagātnieces dzīvesveidu Skaties.lv raksturoja Aija. Plašāk lasi un attēlus no smalkās dzīves apskati TE!

Aijas stāsts izsaucis plašas diskusijas sabiedrībā. Kā Skaties.lv ziņo Aija, viņu tautiešu skaudīgie komentāri nesatrauc – gluži otrādi! Viņa savu triumfu pār skauģiem kārtīgi nosvinējusi brīvdienu ballītē. Nelielu daļu no smalkajām svinībām šovu zvaigzne atrāda faniem.

Vai zini stāstu par Aijas skarbo pagātni? Lasi TE!

Kā smejas Aija, šī vēl esot mierīgā ballītes daļa – citus video nemaz nedrīkstot publiski rādīt. ”Pārāk lieli kompromāti pret mani,” smejas Aija, kura turpina baudīt dzīvi par spīti skauģu runām.

Vēl vairāk – viņa savā lai iekārtotajā Nīderlandes istabiņā palikusi viena – ar Aiju dzīvojošā poliete nav izturējusi spriedzi un izvākusies.

33 komentāri