Atklāti par Buli, Gobzema puņķi un Stendzenieku! Kivičs atbild uz pilnīgi visiem fanu un skauģu privātajiem jautājumiem

Kamēr daļa tautas sestdienas, 2. februāra, vakarā bija pieplakuši ekrāniem, vērojot ”Eirovīzijas” pašmāju atlases otrā pusfināla cīņu, vairāk kā tūkstoš fanu un arīdzan skauģu baudīja mūziķa Andra Kiviča un mākslinieces Lienes Skulmes ”Facebook” ”live” mini šovu, kurā mūziķis, kā iepriekš bija paziņojis, atbildēja uz visiem jautājumiem, kas attiecībā uz viņiem satrauc sabiedrību. Skaties.lv piedāvā esenci no Kiviča ”Facebook” šova.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Vika

  Vika

  Vīrs Skulme aizgāja no supersievietes Lienes. Pēc 10 gadu kopdzīves .
 • ome

  ome

  Vai tiesam vairs nav ko darit ja piepildat dzivi ar
  sitadam mulkibam Liekat to Kivicu miera vins nirdz par visiem
  un spodrina savas spalvas,kada vins muzikis ciks un viss,tada pati
  ari Liene mate labu piemeru rada saviem brrniem vina ir dzeguze
  kas meta bernus pa svesam ligzdam. Paldies padomajiet visi.
 • Baiba
 • Margarita Micāne

  Margarita Micāne

  Eu, bet pa to Eirovīziju točna, Andri Tev jāpiedalās. Tu esi slavens un dziedāt proti, atšķirībā no dažiem kadriem Supernovas atlasēs un Eirovīziju.
 • Stefans Bērzs
  0 -16 -16

  Stefans Bērzs

  Man ar personīgi patīk Andris K. Nav ne vainas. Nezinu, kas viņā slikts, ka var visu laiku aprunāt bezjēgā pa kaut ko.
 • Laima Lapiņa
  0 -20 -20

  Laima Lapiņa

  Bet ja runa iet par Andri, tad viņš sevi pierāda kā kārtīgu vīrieti, atšķirībā no pārējiem dzerstoņām.
 • Laima Lapiņa
  0 -11 -11

  Laima Lapiņa

  Pati ar zinu puišus" un meitenes", kas vazājas apkārt piepīpējušās, nodzērušās, nopļūtījušās, apdirsušās, noselfojušās telefonos un iedomājas, ka ir primadonnas nez kādi. Skolā neiet, nemācās vispār absolūti neko. Vazājas tik katru dienu apkārt bezjēgā pa ielām, klīst kaut kur apkārt nesaprotot kur pat grib iet. Un pats galvenais vēl seksojas šitādi lopi, un bērni jau birst laukā pa visiem galiem. Un vēl attaisnojas. Kā var taisnoties, ja vēl bērns ir, kuru pat nespēj nodrošināt, jo tur tā lieta, ka nav pa ko, jo redz visu šito dara. Un pēc tam tos slaistoņu MUNDERKINDUS uzgrūž saviem vecākiem. Eņģeļi atradušies. Strādāt ar pilnīgi neko nevar, jo jāierauj. Un šitādi pus valsts klīst apkārt, nemaz nerunājot pa mellajiem,indiāņiem,arābiem. Šitādus slaistus publiski strādāt, vai sūtīt militārajā dienestā, kur kārtīgi šitādus pārmācītu. Nu kas tas vispār ir šajā valstī?
 • Stefans Bērzs

  Stefans Bērzs

  Pieaugušie ar zin, veči tādi nodzērušies lopi blandas apkārt, nopļūtījušies, apmīzušies, jau smird pa gabalu, zin jau jāmūk prom caur sniegu. Viņi uztaisījuši bērnus, kurus pametuši, jo redz jāierauj. Un ir arī tādas pašas vecenes. Un pēc tam visu laiku pīkst, ka visa pasaule pie tā vainīga, pie viņu uztaisītajiem bērniem. Uztaisa un, tad tikai sāk domāt, ko ar viņiem darīt, jo nav jau pa ko viņus nodrošināt, jo ne strādā, ne ko citu dara. Un tēlo svēti nevainīgos eņģeļus. Tak vispirms vajag padomāt ko darīs 10 gadus uz priekšu paši, vai var sevi nodrošināt stabili un tad pa bērniem domāt. Un tiesu sistēma ar neko nevar izdarīt, jo visa sistēma ir tā sačakarēta, ka šitādi slaisti ir apkārt. Šitādiem publiski jāvergo, vai jāiebāž armijā, lai sāk saprast ko vispār dara.
 • Stefans Bērzs

  Stefans Bērzs

  Un tāpat ir tādas pašas pieaugušas mamzeles, kas ir nodzērušās, nopļūtījušās, ar bērniem kurus nespēj uzturēt, jo visa nauda notrallināta, un piedevām tie tēvi, kas tos bērnus uzradījuši, jau sen ir prom un dzer apkārt 20 gadus jau. Nu kā var taisīt bērnus ja vispār nespēj tos uzturēt, un dzīvo malkas šķūnī..? Normāls bankā strādājošs vīriets tak nemeklēs tādas tizlas vecenes, un kārtīgās sievietes nemeklēs tieši tādus pašus paklīdeņus. Tāds līmenis tādu atrod. Un šeit arī vainīga ir tiesu sistēma, jo nekas netiek darīts, lai šādi slaisti sāktu beidzot strādāt un domāt vispār par kaut ko. Šitādi blandas apkārt un nekas viņiem nav. Publiski nostrādināt, lai sāk saprast ko vispār dara. Tad varbūt nāks saprašana. Tāda situācija vispār sabiedrībā. Traki viss.
 • Stefans Bērzs

  Stefans Bērzs

  Pazīstu vienu 18 gadīgu meiteni ar 18 gadīgu puisi, abi pametuši mācības, naudas nav, nestrādā vispār, nedara pilnīgi neko, dzerstas, iepīpē, blandas apkārt, un pats galvenais - VIŅIEM BŪS BĒRNS!!! Tas ir vājprāts kaut kāds. Šitādus vajag oblivāti iebāzt militārajā dienestā. Un to bērnu tak nevarēs paši uzturēt, jo nav jau no kā. Uzliks vecvecākiem uz kakla un atkal turpinās tādā garā. Tādiem likt publiski strādāt, lai visi redz. Un pēc tam vēl attaisonojas, kā eņģeļi nevainīgie. Paši nedomā pilnīgi ne par ko, ne par savu nākotni, un par slaistu dzērāju bērnu nemaz neturpinot. Pie tā ir vainīga līdzdalībā arī visa tiesu ministrija, kas neko šitādiem neaizrāda, ne nav likuma kāda. Obligāts militārais dienests ir atbilde, jo tur tā nodresēs, ka sāks beidzot visiem PĀRĒJIEM ŠITIEM slaistoņiem parādot mācību. Tas nav izturams vairs. Raksts ne pa šo konkrēti, bet vispār apkārt notiekošo.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!