Atklāti par Buli, Gobzema puņķi un Stendzenieku! Kivičs atbild uz pilnīgi visiem fanu un skauģu privātajiem jautājumiem

13 komentāri
Atklāti par Buli, Gobzema puņķi un Stendzenieku! Kivičs atbild uz pilnīgi visiem fanu un skauģu privātajiem jautājumiem
F64

Kamēr daļa tautas sestdienas, 2. februāra, vakarā bija pieplakuši ekrāniem, vērojot ”Eirovīzijas” pašmāju atlases otrā pusfināla cīņu, vairāk kā tūkstoš fanu un arīdzan skauģu baudīja mūziķa Andra Kiviča un mākslinieces Lienes Skulmes ”Facebook” ”live” mini šovu, kurā mūziķis, kā iepriekš bija paziņojis, atbildēja uz visiem jautājumiem, kas attiecībā uz viņiem satrauc sabiedrību. Skaties.lv piedāvā esenci no Kiviča ”Facebook” šova.

Skandāls: vai Liene ”nočiepusi” Kiviča sievas drēbes? Un vai Madarai ir mīļākais? Lasi TE!

Kā mūziķis uzsvēra, tiešraidei sākoties, viņš atbildēs uz pilnīgi visiem neērtajiem jautājumiem, ko tiešraidē uzdos kā atbalstītāji, tā nīdēji. Mūziķis uzsvēra, ka viņa acīs vislielākā vērtība ir godīgums. Un viņš labi apzinās, ka lielākie rējēj ir lielākie skaudēji.

”Sabiedrībai nepatīk tie, kuriem viss notiek dzīvē. Tad jautā – kāpēc viņam notiek, bet man nenotiek?” savu attieksmi pret skauģiem jau tiešraides sākumā paziņoja Kivičs, piebilstot, ka viņu dzīvē un mīlā viss notiek un uz publikas reakciju viņi skatās ar zināmu smaidu.

Tauta nekautrējās uzdot pārim pat ļoti privātus jautājumus, piemēram, diskusijas sākumā kāds anonīms klausītājs vēlējās noskaidrot, kur ir Lienes meitas.

”Ar manām meitām viss ir kārtībā. Viņām noteikti nav jābūt šeit, tiešraidē, un jums nav jāuztraucas,” gādīgo fanu nomierināja Liene. Arī Andris piebilda, ka viņa meitas ir pie savas mammas, bet vakar tētis ar meitiņām lieliski pavadījis laiku.

Fani, protams, interesējās, kad būs gatava pāra kopdziesma, kurā ieskats tika prezentēts šonedēļ (noklausies ieskatu TE!).  Mūziķis pastāstīja, ka nu viss atkarīgs no iedziedātā materiāla apstrādes ātruma, bet viņš cer, ka viss tiks paveikts jau nākamnedēļ, un hits skanēs radio.

Un tas ir tikai sākums – Kivičš, mīlas iedvesmots, ar jaunu elpu atgriežas mūzikā! Mūziķis apsolīja faniem jau drīz pēc dueta ar Lieni piedāvāt nākamo dziesmu ”Tu esi mana jēga” un paziņoja, ka pat varētu startēt nākamajā ”Eirovīzijas” cīņā.

”Mums ir dota viena dzīve. Es uzskatu, ka mēs savas dzīves laikā varam darīt ko gribam,” uz jautājumu, vai viņiem trūkst uzmanības atbildēja Kivičs. Viņš uzdeva fanu armijai pretjautājumu – kāpēc savukārt viņi tādu uzmanību pievērš viņu privātajai dzīvei?

Mākslinieks sprieda, ka, piemēram, Ēriks Stendzenieks, kurš komentējis viņa attiecības ir vai nu gejs, kas slepus iekāro Kiviču vai arī iemīlējies Skulmē vai Andra sievā Madarā.

”Cita izskaidrojuma tam, kāpēc tāda kalibra cilvēks ir tik nenormāli iecepies par mūsu attiecībām,” neizpratni pauda Kivičs, piebilstot, ka pats viņa vietā un ar viņa līdzekļiem šobrīd atpūstos ārzemēs, ne komentētu Kiviču internetā.

Kivičs mazliet pakomentēja arī politiskās norises, paziņojot, ka labi pazīst Gobzemu un nekad nav redzējis ēdam viņu puņķus, kā arī skaidri pateica, ko domā par Lienes bijušo – aktieri Andri Buli.

”Es vismaz, atšķirībā no Buļa, neesmu trīs gadus ”izvarojis” savu ģimeni, dzīvojot citās mājās. Džeks dzīvo trīs gadus pa divām mājām, visu laiku pazemo savu īsto ģimeni, dzīvojot kopā ar Lieni un viņas radiniekiem, un tad kad viņš ķipa atgriežas ģimenē, sabiedrība viņam aplaudē.

Ģimenē, kuru viņš pats trīs gadus pazemojis. Un sabiedrībai ar to nav nekādu problēmu,”sabiedrības paradoksu komentē Andris.

Pāris paziņoja, ka drīz pametīs valsti, lai muzicētu citā valstī un tiešraides beigās iepriecināja fanus ar dziesmu.