Ārzemju prese: Kima Kardašjana gatavojas šķirties no Kanjes Vesta

Jaunais gads ārzemju slavenību dzīvē sākas ar šķiršanās vilni. Jau pirmajās gada dienās šķiršanās prasību iesniegusi mūziķa Lenija Kravica meita aktrise Zoja Kravica, bet šodienas ārzemju mediju karstākais sarunu temats – krīze Kimas Kardašjanas un KanjesVesta laulībā. Vai sapņu pāris šķiras?

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

  • Uh
  • Pirktspēja
  • Vèrotája

    Vèrotája

    Ja taisnība iepriekš lasītajām ziņām,ka virietis sirgst ar bipopulārajiem traucējumiem,tad iznākums ir saprotams.Mans nu jau šķirtais vīrs bija ar šo slimību,nekad nevarēja zināt, kad viņš būs nepieskaitāms,kad nepieejams,garastāvoklis mētājās no jautrības augstākā punkta,līdz dziļiem kritumiem un nepieejamības,cilvēks parastais viņš bija ļoti reti.Tad vēl plāni,idejas..domādams neizdomāsi..Kā cilvēks vinš bija sirsnīgs,izpalidzīgs..bet tā sosodītā slimība,kura bija pāri visam..Es cīnījos,bet kādā brīdī man pietika.. nu cik var,jo riskēju pati jukt nost līdz ar viņu..visa dzīve bija pakārtota viņam,vienmēr stresiņš vai nesatrakosies...vai nebūs pārmēru jauts prāts...It kā bija medikamenti,bet vina gadījumā vini maz ko līdzēja..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!