Komentāri

Pirms nedēļas Vecrīgas klubā ”Paldies Latiņam” aizritēja deju konkursa ”Dance Battle” fināls, kurā uzvaras laurus plūca vienīgais vīriešu kārtas pārstāvis – Arsenijs Sergejevs. Viņš izrādījās pārāks par dziedošo dejotāju Solvitu Avakjanu jeb Sollu.

Konkursa finālā visi dejotāji rādīja teicamu sniegumu, bet vispārliecinošākais bija Arsenijs, kurš kļuva par uzvarētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vissīvākā cīņa ar vairākiem papildu uzdevumiem noritēja starp Justīni Sev un Egitu Eglīti. Pēc ilgiem strīdiem žūrija lēma otro vietu piešķirt Egitai un godpilno trešo vietu izcīnīja Justīne.

Arī bijusī grupas ”A-Eiropa” dejotāja Solvita Avakjana jeb Solla un Aija Preize rādīja lielisku sniegumu, un abas ieņēma attiecīgi ceturto un piekto vietu.

Konkursa rīkotāji ziņo, ka ”Dance Battle” nākamais pasākums notiks 2018. gada janvārī.

Video: pazīstamā dejotāja Solla žilbina deju konkursā

Video: konkursa ”Dance Battle” uzvarētājs Arsenijs

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl