Komentāri

Pirms nedēļas Vecrīgas klubā ”Paldies Latiņam” aizritēja deju konkursa ”Dance Battle” fināls, kurā uzvaras laurus plūca vienīgais vīriešu kārtas pārstāvis – Arsenijs Sergejevs. Viņš izrādījās pārāks par dziedošo dejotāju Solvitu Avakjanu jeb Sollu.

Konkursa finālā visi dejotāji rādīja teicamu sniegumu, bet vispārliecinošākais bija Arsenijs, kurš kļuva par uzvarētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vissīvākā cīņa ar vairākiem papildu uzdevumiem noritēja starp Justīni Sev un Egitu Eglīti. Pēc ilgiem strīdiem žūrija lēma otro vietu piešķirt Egitai un godpilno trešo vietu izcīnīja Justīne.

Arī bijusī grupas ”A-Eiropa” dejotāja Solvita Avakjana jeb Solla un Aija Preize rādīja lielisku sniegumu, un abas ieņēma attiecīgi ceturto un piekto vietu.

Konkursa rīkotāji ziņo, ka ”Dance Battle” nākamais pasākums notiks 2018. gada janvārī.

Video: pazīstamā dejotāja Solla žilbina deju konkursā

Video: konkursa ”Dance Battle” uzvarētājs Arsenijs

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl