Arī brāļi Leperi internetā piedāvā savu šoviņu

Pievienot komentāru
Arī brāļi Leperi internetā piedāvā savu šoviņu
INSTAGRAM

Aktieris Rihards Lepers un radio raidījumu un pasākumu vadītājs Oskars Lepers, sekojot daudzu piemēram, nolēmuši interneta tiešraidē piedāvā savu šoviņu ”Vakarēšana ar Leperiem”.

Vakarēšana ar spēles elementiem – tā savu jauno tiešsaistes šovu piesaka brāļi Leperi, kuri turpmāk pirmdienu vakaros tiešraidē internetā izaicinās divas sabiedrībā zināmas personības pārbaudīt savas zināšanas par aktuāliem notikumiem Latvijā un pasaulē un rast atbildes uz jautājumiem par faktiem, kurus nezināt nav kauns.

”Šobrīd sarunu raidījumu ir paspējis uztaisīt ikviens, kuram mājās ir dators. Bet ja kāds to vēl nav izdarījis, tad vai nu viņam mājās nav datora vai arī jaunu raidījumu mēs sagaidīsim nākamnedēļ. Šī ir mūsu nedēļa,” Skaties.lv klāsta Oskars un Rihards.

Jaunais raidījums ”Vakarēšana ar Leperiem” būs skatāms pirmdienās plkst. 19:00 tiešraidē ”Facebook”, kā arī “YouTube”.

Vakarēšana ir sena latviešu paraža, kurā ļaudis pulcējās vienuviet, lai dalītos stāstos, tērzē-tu par aktuālo un viens otram nodotu amata gudrības.

Lai gan vakarēšana tradicionāli norisinājās tumšajos ziemas mēnešos, šobrīd, kad visi paliekam mājās, kopā sanākšana un kopīga laika pavadīšana ir svarīgāka kā jebkad. Un ja to ir iespējams papildināt ar smaida devu – to var droši saukt par izdevušos vakaru, pauž brāļi.

Šovā ”Vakarēšana ar brāļiem Leperiem” ieplānoti gan viesi, gan spēles elementi. Pirmizrāde notiks 27. aprīļa valarā, un pirmās tiešraides viesi būs mūziķis Intars Busulis un TV personība Kristīne Garklāva.

Leperi iesaka spēlei iesildīties jau tagad: ”Kā jūs domājat, vai Francijā kāda sieviete zvanīja policijai, lai noskaidrotu, vai viņas vīrs šajā laikā drīkst doties pie mīļākās? Un vai viens no skaļākajiem Lielbritānijas šautriņmešānas skandāliem saistīts ar gāzīšu palaišanu?

Ja uz abiem jautājumiem atbildēji apstiprinoši, tad tu domā pareizajā virzienā un esi gatavs šī vakara līdzspēlēšanai.”