Aptaujā noskaidrots, kurš starp britu karaļnama pārstāvjiem ir nācijas mīlulis – Megana Mārkla tā nav

Pievienot komentāru
Aptaujā noskaidrots, kurš starp britu karaļnama pārstāvjiem ir nācijas mīlulis – Megana Mārkla tā nav
ZUMAPRESS/SCANPIX

Viedokļi par to, kurš Britu karaļnama loceklis ir nācijas mīlulis, sociālajos medijos plosījušies jau sen. Daudzi Meganas Mārklas fani ir pārliecināti, ka saraksta augšgalā jāatrodas viņai, tomēr aptaujas rezultāti liecina par ko citu.

Kamēr Meganas Mārklas fani pielūdz zemi, pa kuru viņa staigā, kā noskaidrots socioloģisko pētījumu kompānijas “YouGov” veiktajā aptaujā, britu sirdīs īpašu vietu ieņem karaliene Elizabete II.

93 gadus vecās karalienes Elizabetes atrašanās populārāko karaļnama pārstāvju topa pirmajā vietā nav pārsteigums. 2015. gada 9. septembrī Elizabete II kļuva par visilgāk valdījušo britu monarhu, un joprojām turpina apburt karaliskās ģimenes fanus Apvienotajā Karalistē.

Topa otrajā vietā ierindojies princis Viljams. Karalienes Elizabetes II mazdēls, kurš allaž bijis populārs, īpašu daiļa dzimuma vidū, ir otrais rindā uz troni.

Britu karaļnama mīluļu saraksta godpilnajā trešajā vietā tauta ierindojusi prinča Viljama laulāto draudzeni Keitu Midltoni, bet ceturtajā vietā – Viljama jaunāko brāli princi Hariju.

Kembridžas hercogienes tērps BAFTA ceremonijā sajūsmina pasauli

Populārāko piecinieku noslēdz karalienes Elizabetes II vīrs princis Filips, bet bijusī aktrise Megana Mārkla, kura pēc ienākšanas karaliskajā ģimenē kā vēl neviens cits iemantojusi tik daudz fanu un nelabvēļu, aptaujas rezultātos ieņem tikai astoto vietu.