Komentāri
Apprecējusies iedvesmojošā fitnesa zvaigzne Kristīne Freiberga
Privātais arhīvs

Rudens Latvijā iesācies kāzu zīmē – pirmajās septembra dienās apprecējušies jau vairāki sabiedrībā pazīstami pāri. Nupat ar savu mīļoto gredzenus mijusi arī fitnesa zvaigzne Kristīne Freiberga un viņas mīļotais Uldis Upītis.

Kristīnes vārds nav svešs nevienam, kurš interesējas par fitnesa industriju Latvijā. Kolēģi viņu slavē kā sievieti, kura īsā laikā sasniegusi izcilus rezultātus fitnesā. Sportiste ir iedvesmojošs piemērs tam, kā ar lielu mērķtiecību iespējams īstenot jebkuru sapni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paralēli treneres sertifikāta iegūšanai un treniņiem, lai sagatavotos sacensībām, Kristīne allaž cītīgi strādājusi savā profesijā, izpelnoties kā profesionālu sportistu, tā tautas apbrīnu un iedvesmojot ne vienu vien.

Pagājušā gada vasarā Kristīne paziņoja par saderināšanos ar savu mīļoto Uldi Upīti, un nu nosvinētas kāzas. Pēc kāzām sportiste savam uzvārdam pievienojusi vīra uzvārdu, kļūstot par Kristīni Freibergu-Upīti.

Kā Skaties.lv atklāj Kristīne, uzreiz pēc kāzām abi ar vīru devušies medusmēneša ceļojumā uz Singapūru un Malaiziju.

Skaties.lv sirsnīgi sveic skaisto pāri un novēl saticīgu un mīļu kopā dzīvošanu!

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl