Komentāri
Apprecējusies iedvesmojošā fitnesa zvaigzne Kristīne Freiberga
Privātais arhīvs

Rudens Latvijā iesācies kāzu zīmē – pirmajās septembra dienās apprecējušies jau vairāki sabiedrībā pazīstami pāri. Nupat ar savu mīļoto gredzenus mijusi arī fitnesa zvaigzne Kristīne Freiberga un viņas mīļotais Uldis Upītis.

Kristīnes vārds nav svešs nevienam, kurš interesējas par fitnesa industriju Latvijā. Kolēģi viņu slavē kā sievieti, kura īsā laikā sasniegusi izcilus rezultātus fitnesā. Sportiste ir iedvesmojošs piemērs tam, kā ar lielu mērķtiecību iespējams īstenot jebkuru sapni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paralēli treneres sertifikāta iegūšanai un treniņiem, lai sagatavotos sacensībām, Kristīne allaž cītīgi strādājusi savā profesijā, izpelnoties kā profesionālu sportistu, tā tautas apbrīnu un iedvesmojot ne vienu vien.

Pagājušā gada vasarā Kristīne paziņoja par saderināšanos ar savu mīļoto Uldi Upīti, un nu nosvinētas kāzas. Pēc kāzām sportiste savam uzvārdam pievienojusi vīra uzvārdu, kļūstot par Kristīni Freibergu-Upīti.

Kā Skaties.lv atklāj Kristīne, uzreiz pēc kāzām abi ar vīru devušies medusmēneša ceļojumā uz Singapūru un Malaiziju.

Skaties.lv sirsnīgi sveic skaisto pāri un novēl saticīgu un mīļu kopā dzīvošanu!

 

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl