Komentāri
Apprecējusies iedvesmojošā fitnesa zvaigzne Kristīne Freiberga
Privātais arhīvs

Rudens Latvijā iesācies kāzu zīmē – pirmajās septembra dienās apprecējušies jau vairāki sabiedrībā pazīstami pāri. Nupat ar savu mīļoto gredzenus mijusi arī fitnesa zvaigzne Kristīne Freiberga un viņas mīļotais Uldis Upītis.

Kristīnes vārds nav svešs nevienam, kurš interesējas par fitnesa industriju Latvijā. Kolēģi viņu slavē kā sievieti, kura īsā laikā sasniegusi izcilus rezultātus fitnesā. Sportiste ir iedvesmojošs piemērs tam, kā ar lielu mērķtiecību iespējams īstenot jebkuru sapni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paralēli treneres sertifikāta iegūšanai un treniņiem, lai sagatavotos sacensībām, Kristīne allaž cītīgi strādājusi savā profesijā, izpelnoties kā profesionālu sportistu, tā tautas apbrīnu un iedvesmojot ne vienu vien.

Pagājušā gada vasarā Kristīne paziņoja par saderināšanos ar savu mīļoto Uldi Upīti, un nu nosvinētas kāzas. Pēc kāzām sportiste savam uzvārdam pievienojusi vīra uzvārdu, kļūstot par Kristīni Freibergu-Upīti.

Kā Skaties.lv atklāj Kristīne, uzreiz pēc kāzām abi ar vīru devušies medusmēneša ceļojumā uz Singapūru un Malaiziju.

Skaties.lv sirsnīgi sveic skaisto pāri un novēl saticīgu un mīļu kopā dzīvošanu!

 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl